Skrzynia Peli 1500

Skrzynia Peli 1500

Wysokiej jakości zabezpieczenie dla sprzętów w nim przechowywanych i transportowanych

900,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Urządzenie stanowiące wysokiej, jakości zabezpieczenie dla sprzętów w nim przechowywanych i transportowanych. Wyposażona w system Pick N Pluck kształtowania wnętrza skrzyni do kształtu przenoszonego sprzętu.
System Pick N Pluck ("Chwyć i wyrwij") - warstwy pianki są wstępnie nacinane w małe sześcianiki. Wystarczy po prostu domierzyć sprzęt według siatki i wyrwać część pianki. Zawartość utrzymywana jest na miejscu i uzyskuje się zarazem dodatkową ochronę.
Ze względu na odpowiednie ukształtowanie i dopasowanie dna skrzyni z jej pokrywą oraz dzięki zastosowaniu neoprenowej uszczelki wokół krawędzi pokrywy, uzyskano wodoszczelność i pyłoszczelność. Skrzynia jest na tyle szczelna, że niezbędne było umieszczenie w korpusie zaworu rozszczelniającego. To na wypadek, gdy skrzynia zostanie poddana różnicy ciśnień (np. lot samolotem) i niemożliwe staje się jej otworzenie ze względu na zjawisko zassania.
Materiał, z jakiego wykonana jest skrzynia to ultra wysokoudarowy kopolimer polipropylenu jest nadzwyczajnie wytrzymały i elastyczny wobec uderzeń zewnętrznych. Podwójnie żebrowana powierzchnia górna jest jedną z wyróżniających cech skrzyń Peli. W celu wyeliminowania korozji w zawiasach, zatrzaskach i uchwytach zastosowane są nity ze stali nierdzewnej. Osłony zamka ze wzmacnianej stali nierdzewnej zwiększają wytrzymałość i bezpieczeństwo w przypadku prób przecięcia i kradzieży. Posiada ścianki o zwiększonej grubości 6.3 mm, które zapewniają znacznie większy współczynnik wytrzymałości do wagi niż tradycyjne formy wtryskowe. Duże składane i gumowane uchwyty sprawiają, że łatwo i wygodnie uchwycić skrzynkę i przenieść.
Doskonała konstrukcja, rodzaj materiałów wykorzystanych do budowy, walory wytrzymałościowe, przeznaczenie oraz zaawansowana technologia produkcyjna sprawia, że skrzynię Peli można używać z różnorodnym sprzętem, który wymaga szczególnej ochrony. To, jaki sprzęt ma być chroniony, ograniczone jest tylko potrzebami i wyobraźnią użytkownika może być to np. aparat cyfrowy, kamera, na której jest zarejestrowany film z alpinistycznych wypraw lub też defibrylator, który uratuje bezcenne ludzkie życie. Wachlarz zastosowania skrzyni jest bardzo szeroki ! Śmiało można stwierdzić, że ten produkt to coś więcej niż "skrzynie" czy też "walizki". Jest to urządzenie stanowiące wysokiej, jakości zabezpieczenie dla sprzętów w nich przechowywanych i transportowanych.

Maksymalna pływalność:

  • 22.70kg.

Temperaturowy zakres pracy:

  • min. -40oC.
  • maks. +99oC.

Masa z gąbką:

  • 3.26kg.

Masa bez gąbki:

  • 2.96kg.

Wymiary:

  • Głębokość skrzynki (cm) : 10.90.
  • Głębokość wieczka (cm) : 4.60.
  • Zewnętrzne (cm) : 47.00x35.70x17.60.
  • Wewnętrzne (cm) : 42.60x28.40x15.60.
Peli