Skrzynia Peli 1500

Skrzynia Peli 1500

900,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Ochronny system

Urządzenie stanowiące wysokiej jakości zabezpieczenie dla sprzętów transportowanych i przechowywanych.. Wyposażona w system Pick N Pluck - kształtowania wnętrza skrzyni do kształtu przenoszonego sprzętu. System Pick N Pluck ("Chwyć i wyrwij") - warstwy pianki są wstępnie nacinane w małe sześcianiki. Wystarczy po prostu domierzyć sprzęt według siatki i wyrwać część pianki. Zawartość utrzymywana jest na miejscu i uzyskuje się zarazem dodatkową ochronę.


Struktura

Materiał, z jakiego wykonana jest skrzynia to ultra wysokoudarowy kopolimer polipropylenu jest nadzwyczajnie wytrzymały i elastyczny wobec uderzeń zewnętrznych. Podwójnie żebrowana powierzchnia górna jest jedną z wyróżniających cech skrzyń Peli. W celu wyeliminowania korozji w zawiasach, zatrzaskach i uchwytach zastosowane są nity ze stali nierdzewnej. Osłony zamka ze wzmacnianej stali nierdzewnej zwiększają wytrzymałość i bezpieczeństwo w przypadku prób przecięcia i kradzieży. Posiada ścianki o zwiększonej grubości 6.3 mm, które zapewniają znacznie większy współczynnik wytrzymałości do wagi niż tradycyjne formy wtryskowe. Duże składane i gumowane uchwyty sprawiają, że łatwo i wygodnie uchwycić skrzynkę i przenieść. Doskonała konstrukcja, rodzaj materiałów wykorzystanych do budowy, walory wytrzymałościowe, przeznaczenie oraz zaawansowana technologia produkcyjna sprawia, że skrzynię Peli można używać z różnorodnym sprzętem, który wymaga szczególnej ochrony.


Zastosowanie

To, jaki sprzęt ma być chroniony, ograniczone jest tylko potrzebami i wyobraźnią użytkownika może być to np. aparat cyfrowy, kamera, na której jest zarejestrowany film z alpinistycznych wypraw lub też defibrylator, który uratuje bezcenne ludzkie życie. Wachlarz zastosowania skrzyni jest bardzo szeroki ! Śmiało można stwierdzić, że ten produkt to coś więcej niż "skrzynie" czy też "walizki". Jest to urządzenie stanowiące wysokiej, jakości zabezpieczenie dla sprzętów w nich przechowywanych i transportowanych.


Specyfikacja

Głębokość skrzynki (cm) 10.90
Głębokość wieczka (cm) 4.60
Zewnętrzne (cm) 47.00x35.70x17.60
Wewnętrzne (cm) 42.60x28.40x15.60
Masa bez gąbki 2.96kg
Masa z gąbką 3.26kg
Maksymalna pływalność 22.70kg
Peli