LW-97W PL ORGANIZER Z KÓŁKAMI NA OŚWIETLENIE

Manfrotto MB PL-LW-99-2 organizer z kółkami na oświetlenie

2 049,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Walizka Manfrotto Pro Light LW-99-2 jest najlepszym rozwiązaniem do przechowywania i transportu twojego sprzętu oświetleniowego. Jest najmniejszą walizką z serii LW i, jak każda z nich, posiada pochłaniający wstrząsy system ochronny Manfrotto (CPS), który niweluje wszystkie uderzenia i wstrząsy, które możesz napotkać w drodze i zapewnia dodatkową ochronę oświetlenia i akcesoriów.

Torba posiada solidny uchwyt u góry torby i jeden z boku oraz 2 koła dla ułatwienia transportu. Dodatkowo, mobilności dodaje fakt, że wykonana została z lekkich materiałów, podobnie jak cała kolekcja Pro Light. Materiały zewnętrzne są wodoodporne a cała konstrukcja jest wytrzymała i sztywna. Z torbami Pro Light LW możesz mieć pewność zabezpieczonego sprzętu zarówno przed warunkami pogodowymi jak i codziennie zdarzającymi się incydentami.

LW-99-2 jest doskonałym towarzyszem każdego fotografa lub kamerzysty, który chce podróżować ze swoim sprzętem oświetleniowym i akcesoriami, a ponieważ jest lekką alternatywą dla masywnych lamp, jest to najlepszy wybór dla profesjonalnych fotografów na całym świecie.

Modułowe, łatwe w użyciu przegrody pozwalające na dowolne dostosowanie przestrzeni wewnątrz torby czyniąc ją jeszcze praktyczniejszą.

Specjalna impregnacja tkanin zapobiegająca wsiąkaniu wilgoci.Camera Protection System

System ochrony sprzętu Manfrotto CPS - Camera Protection System został zaprojektowany i przetestowany laboratoryjnie aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony i energochłonności w czasie wstrząsu w miejscu, gdzie naprawdę ma to znaczenie.

Specyfikacja:

  • waga: 6760g
  • seria: Pro Light
  • rodzaj sprzętu: oświetleniowe
  • uchwyt na statyw: tak
  • miejsce na rzeczy osobiste: tak
  • materiał: nylon
  • wymiar zewnętrzny: 45 x 30 x 114cm
  • przegroda główna: 40 x 24 x 108cm
Manfrotto
004503