Manfrotto MN028B statyw studyjny TRIMAN, 3 sekcje, aluminiowy bez głowicy

Manfrotto MN028B statyw studyjny TRIMAN, 3 sekcje, aluminiowy bez głowicy

1 275,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


MN028B TRIMAN

Przeznaczony do pracy w warunkach studyjnych doskonale sprawdzi się również z aparatami wielkoformatowymi lub po zastosowaniu odpowiedniej głowicy z profesjonalnymi kamerami. Nogi statywy składają się z podwójnych sekcji zapewniając wytrzymałość do 12 kg. Maksymalna wysokość statywu wynosi 227 cm.


Wytrzymałość do 12 kg

Bardzo duża wytrzymałość statywu, wynosząca aż 12 kg umożliwi nie tylko używanie go z ciężkimi aparatami i kamerami ale też zwiększa stabilność przy używaniu go z lżejszym sprzętem.


Wysokość maksymalna 227 cm

Dzięki wysokości maksymalnej wynoszącej aż 227 cm statyw doskonale sprawdzi się do fotografowania i filmowania z góry, co często przydaje się na różnego rodzaju eventach czy profesjonalnych nagraniach filmowych.


Kolumna centralna z mechanizmem ślimakowym

Przy statywach przeznaczonych do dużego i ciężkiego sprzętu niezwykle ważne jest zastosowanie mechanizmu ślimakowego i regulacja wysokości za pomocą korby. Umożliwia to szybką i wygodną zmianę położenia aparatu lub kamery.


Bezstopniowa regulacja kąta rozstawienia nóg

Rozstaw nóg może być bezstopniowo regulowany mocowaną do kolumny rozpórką, która stabilizuje cały statyw. Sztywność dodatkowo poprawia podwójna konstrukcja górnej sekcji nóg.


Wbudowana poziomica

Wbudowana w statyw poziomica ułatwia precyzyjne ustawienie kadru, co ważne jest zwłaszcza podczas filmowania, gdzie poprawki w post procesie są dużo bardziej skomplikowane i ograniczone.


Gumowe stopki

Nogi statywu zakończone są gumowymi stopkami, które po skręceniu pozwalają na wysunięcie kolców. Takie rozwiązanie pozwala na stabilne ustawienie statywu na każdym rodzaju podłoża.


Specyfikacja

  • Długość po złożeniu: 82cm
  • Wysokość maksymalna: 227cm
  • Wysokość minimalna: 77cm
  • Waga: 4.15 kg
  • Maksymalne obciążenie: 12kg
  • Liczba sekcji: 3
Manfrotto
031467