Zestaw Manfrotto Compact + Pixi + Klamra + Książka
Pakiet

Zestaw Manfrotto Compact + Pixi + Klamra + Książka

295,00 zł

Zamiast 363,00 zł

Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Manfrotto Compact LIGHT

Manfrotto Compact LIGHT Statyw z głowicą kulową, czerwony

Compact Light to najlżejsze statywy w ofercie Manfrotto. Jest idealnie zaprojektowany dla każdego kompaktowego aparatu a dzięki niewielkim wymiarom i ultra lekkiej wadze jest po prostu stworzony aby zabrać go na każdą wyprawę. Standardowy gwint ¼ cala i nowe pokrętło pozwalają w ciągu kilku sekund zamocować lub odkręcić aparat od głowicy. Statyw Compact Light jest doskonałym wsparciem dla aparatów kompaktowych o macie nieprzekraczającej 1,5 kg lub telefonów iPhone® „ubranych” w ochraniacz KLYP+.


Specyfikacja

Waga 840 g
Kolekcja/Seria Compact
Materiał Aluminium, Technopolimer
Udźwig 1.5 kg
Wysokość minimalna 39 cm
Wysokość maksymalna 131 cm
Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną 103 cm
Długość po złożeniu 39.8 cm
Rodzaj głowicy Głowica kulowa
Średnice nóg 15.2, 18.5, 21.7, 24.9 mm
Ilość sekcji 4
Kąty rozwarcia nóg 21°
Mocowanie górne gwint męski
Średnica kuli 22 mm
Blokada kuli Tak
Torba w zestawie CBAG-BK
Kolor Szary, Czerwony
Easy Link Nie
Regulacja oporu Nie
Przechył przód-tył 0° / +90°
Niezależna blokada panoramy no
Niezależna blokada pochyłu no
Przechył na bok -90° / +90°
Rodzaj nóg Pojedyncze
Zaciski Zatrzaski
Maskymalna temperatura pracy 60
Minimalna temperatura pracy -30
Obrót w panoramie 360°
Rodzaj płytki Z gwintem 1/4-20"
Szybkozłączka Nie


Manfrotto PIXI Smart

pixi
PIXI Smart, to statyw z uniwersalnym mocowaniem do smartphonów. Idealne rozwiązanie dla miłośników smartfonów, którzy lubią wykonywać spontaniczne zdjęcia na co dzień. Po odkręceniu uchwytu do smartfoan to idealne rozwiązanie dla aparatów kompaktowych, bezlusterkowców i małych lustrzanek. Zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy szukają małego, lekkiego i łatwego w użyciu rozwiązania. Po złożeniu, PIXI zmieści się w każdą torbę fotograficzną, a nawet w większą kieszeń spodni! Ten mały statyw zapewnia dobre podparcie dla aparatu zarówno przy wykonywaniu zdjęć jak i ujęć video. Nowy mechanizm blokowania głowicy, zapewia łatwą i szybka obsługę. Gumowane stopki gwarantują stabilność, nawet na śliskiej powierzchni.


Włoska stylistyka, najwyższa jakość materiałów i znakomite wykonanie to najważniejsze cechy charakteryzujące nowy statyw stołowy PIXI!


Dane techniczne:  • Długość po złożeniu: 18.5cm
  • Wysokość robocza: 13.5
  • Waga: 0.19kg
  • Udźwig: 1kg


Książka Oderwany "Piękne zdjęcia ze Smartphona"

oderwany

W tym poręcznym i lekkim niczym Twój smartfon poradniku znajdziesz odpowiedź na nurtujące pytanie: „Jak robić dobre zdjęcia smartfonem?” Być może już wiesz, że można, a ja Ci odpowiem jak.Mój poradnik skierowany jest przede wszystkim do osób, które nie zamierzają poprzestać na zdjęciach będących zwykłym zapisem obrazów w smartfonie, ale chcą tworzyć piękne zdjęcia i wiedzą, że do osiągnięcia tego celu należy przeznaczyć trochę czasu na zrozumienie technicznych aspektów fotografii.Na przykładzie moich zdjęć, którymi przepełniony jest poradnik, pomogę Ci rozwijać umiejętności techniczne i twórcze, które są niezbędne do wykonywania zdjęć o dowolnej tematyce za pomocą smartfona.Samo urządzenie to dopiero początek, w którym należy zapoznać się z jego elementami, opanować funkcje i ustawienia, by jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.Celem tego poradnika jest przybliżenie podstaw fotografii, które obowiązują również przy fotografowaniu smartfonem. Przekazanie wskazówek, doświadczeń autora, które podpowiedzą, jak robić dobre zdjęcia. Poradnik „Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu Twojej ręki” wypełniony jest fotografiami zrobionymi smartfonami, które stanowią wizualne uzupełnienie przekazanej wiedzy, jak również są inspiracją do działania. Ich jakość potwierdza, że dla dzisiejszych smartfonów nie ma już ograniczeń do tworzenia atrakcyjnej fotografii. A jeśli już są, to tylko w głowie.