Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   CineGen CG-5100 statyw do kamer
   CineGen CG-5100 statyw do kamer
   CineGen CG-5100 statyw do kamer
   CineGen CG-5100 statyw do kamer
   CineGen CG-5100 statyw do kamer
   CineGen CG-5100 statyw do kamer

   CineGen CG-5100 statyw do kamer

   915,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   041907

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Statyw do kamer, model CG-5100

    Rewelacyjny, wysokiej jakości statyw przeznaczony do kamer video i zestawów videoDSLR. Wykonany całkowicie z lekkich i sztywnych stopów metalu jest produktem, który będzie ci służył niezawodnie przez lata. Perfekcyjnie płynna praca głowicy. Rozsuwany trójnik dolny (ground spreader). Statyw wyróżniony przez sprzedawców DigiShots pięcioma gwiazdkami.


    Trójnóg

    Zbudowany w oparciu o profesjonalne standardy wyso­kowy­trzymała podstawa statywu składa się z trzysek­cyjnych, niezależnie regulo­wanych nóg. Każda noga jest zbudo­wana z podwójnych, pogrubionych rur z oksy­do­wanego aluminium dzięki czemu statyw jest sztywny i stabilny a jedno­cześnie lekki w transporcie. Każdą z sekcji można blokować niezależnie na dowolnej wysokości dzięki syste­mowi “Lock&Loose™”. Zaciski sekcji wykonane są całkowicie z metalu.

    Nogi statywu zakończone są trójnikiem dolnym (ground spreader, stopa) dzięki czemu statyw zachowuje się wyjątkowo stabilnie. Dzięki trójnikowi dolnemu możesz płynnie regulować kąt rozstawu nóg, a zakres wysokości roboczych znacznie się zwiększa, co ma znaczenie zwłaszcza dla ujęć z dolnej perspektywy. Minimalna wysokość robocza statywu to 53 cm! (na wysokości kolan).

    Po zdjęciu trójnika statyw może pracować na wózku systemu Dolly (np. CG-301, lub inny kompatybilny z Manfrotto Dolly).


    System “Lock&Loose

    W statywach serii CG-5000 system “Lock&Loose™” został rozwinięty dzięki czemu podniesiono precyzję regulacji. Jest to rozwiązanie służące do blokowania sekcji z regulacją siły zacisku, poprzez zastosowanie specjalnej nakrętki kontrującej z blokadą obrotu Dzięki takiej regulacji możesz zwiększyć udźwig statywu nawet do poziomu 12 kg. Fabryczna nastawa dla statywu CG-5100 to 9 kg.


    Głowica

    Świetnie wykonana głowica olejowa montowana na półkuli poziomującej 65mm. Dwa łożyska tiltu (pochylenia) zamknięte w szczelnej, zintegrowanej kasecie umo­żli­wiają pochy­lanie w zakresie -80° do +95°. Głowica posiada funkcję zabe­zpie­czenia przed samo­czynnym opadnięciem (tzw. auto­powrót). Dodatkowe łożysko panoramy (obrotu) zapewnia łagodny, płynny obrót w pełnym zakresie 360°. Głowica pracuje ze średnio-dużym, przyjemnym oporem, dzięki czemu nie “zerwiesz” startu ujęcia, również zakończenia są bardziej płynne.

    Szybko­złączka (o wymiarach 45mm x 85mm) wypo­sa­żona została w śruby monta­żowe ¼ i ⅜ cala. Głowica posiada typowe zabez­piecznie przed nie­kon­tro­lo­wanym wysunięciem szybko­złaczki. Głowicą możemy wygodnie operować za pomocą rączki o płynnie regulowanej długości (36 - 58cm), z montażem dla osób prawo i lewo-ręcznych, wykończoną miłym w dotyku gripem.


    Torba

    W komplecie ze statywem znajduje się dedykowana, profesjo­nalna torba prze­zna­czoną do modelu CG-5090. Zewnę­trzne pokrycie torby wykonane jest z tkaniny typu kordura - struktura włókien i metoda tkania zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia, tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmo­sferycznych, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekka. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą torby znajduje się warstwa amor­ty­zująca z pianki pol­ietyle­nowej. Torba ma małą wewnętrzną kieszeń oraz rzepowe troczki do ustabilizowania statywu.


    Specyfikacja

    • Minimalna wysokość:53 cm
    • Maksymalna wysokość:185 cm
    • Wysokość po złożeniu:86 cm
    • Maksymalne obciążenie:9 kg
    • Waga:4,5 kg
    • Szybkozłączka:pokryta gumą, gwinty 1/4 i 3/8, 45mm x 85mm
    • Materiał:Stal i Aluminium
    • Poziomica:dla wstępnego wypoziomowania
    • Rączka sterująca:regulowana, umożliwiająca wygodne operowanie kamerami
    • Głowica:olejowa o płynnym oporowaniu w pionie i poziomie
    • Nóżki:antypoślizgowe
    • Rozpórka stabilizująca:tak, ground spreader
    CineGEN
    041907

    Szczegółowe odniesienia