Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   CineGEN CG-4090 statyw wideo
   CineGEN CG-4090 statyw wideo
   CineGEN CG-4090 statyw wideo
   CineGEN CG-4090 statyw wideo
   CineGEN CG-4090 statyw wideo

   CineGEN CG-4090 statyw wideo

   719,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   042714


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Statyw CineGEN CG-4090

    Statyw Statyw CineGEN CG-4090 z max. udźwigiem do 6 kg przeznaczony do filmowania kamerami i lustrzankami vDSLR zbudowany w oparciu o klasyczny trójnóg i głowicę olejową na półkuli poziomującej. Wyjątkowe rozwiązanie pozwala obniżyć wagę statywu oraz umożliwia rozstawianie statywu w sposób nieosiągalny dla typowych statywów wideo. Podobnie jak w statywach fotograficznych każdą z nóg możemy rozstawiać pod dowolnym kątem i z dowolą długością. Dzięki temu statyw poradzi sobie doskonale w trudnych warunkach terenowych, gdzie niemożliwe będzie rozstawienie statywu z trójnogiem stabilizowanym trójnikiem. Idealny w plenery. Trójnóg

    Zbudowany na masywnych, grubych nogach z oksydowanego aluminium trójnóg przypomina rozwiązania znane z fotografii. Zwieńczeniem trójnogu jest pochodzący ze świata filmu kosz do półkuli 65mm. W koszu tym można osadzić i wypoziomować głowice z płókulą 65mm i 75mm. W koszu można zamocować również adapter (nie wchodzi w skład zestawu) do montażu głowic z płaską podstawą.

    Każda z sekcji umożliwia regulację długości w zakresie 60-160 cm. Każda noga umożliwia pochylenie pod kątem . Każda noga w górnej sekcji wykończona jest pianką, która chroni dłonie przed zimnem w niekorzystnych warunkach. Zakres wysokości robiczych statywu to 25cm - 155cm. Masa trójnogu 1,8 kg.

    Nogi wyposażone są w trwałe, solidne zaciski sekcji ze śrubami regulacyjnymi umieszczonymi na zewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala łatwo przeprowadzić regulację siły zacisku (klucze w komlpecie).

    Nogi oparte na solidnych blokach gumy, które amortyzują rozstawianie i zapewniają bardzo dobrą przyczepność na każdym rodzaju podłoża.

    Głowica

    Wysokiej jakości głowica olejowa montowana półkuli poziomującej 65 mm. Dwa łożyska tiltu (pochylenia) zamknięte w szczelnej, zintegrowanej kasecie umo­żli­wiają pochy­lanie w zakresie -80° do +95°. Głowica posiada funkcję zabe­zpie­czenia przed samo­czynnym opadnięciem (tzw. auto­powrót).

    Dodatkowe łożysko panoramy (obrotu) zapewnia łagodny, płynny obrót w pełnym zakresie 360°. Głowica pracuje ze średnio-dużym, przyjemnym oporem, dzięki czemu nie “zerwiemy" startu ujęcia, również zakończenia są bardziej płynne. Głowica przeznaczona do pracy z obciążeniem do 6 kg.

    Szybko­złączka (o wymiarach 45 mm x 85 mm) wyposażona została w śruby monta­żowe ¼ i ⅜ cala. Głowica posiada typowe zabezpieczanie przed nie­kon­tro­lo­wanym wysunięciem szybko­złaczki. Głowicą możemy wygodnie operować za pomocą rączki o płynnie regulowanej długości (36 - 58 cm), z montażem dla osób prawo i lewo-ręcznych, wykończoną miłym w dotyku gripem.

    Dla wstępnego wypo­zio­mowania statywu głowica wypo­sażona została w poziomicę.

    Torba

    W komplecie ze statywem oferujemy dedykowaną, profesjo­nalną torbę przeznaczoną do modelu CG-4090. Zewnę­trzne pokrycie torby wykonane jest z tkaniny typu kordura - struktura włókien i metoda tkania zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia, tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmo­sferycznych, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekka. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą torby znajduje się warstwa amor­ty­zująca z pianki pol­ietyle­nowej. Torba ma małą wewnętrzną kieszeń oraz rzepowe troczki do ustabilizowania statywu.

    CineGEN
    042714

    Szczegółowe odniesienia

    CineGEN CG-4090 statyw wideo

    719,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.