Statyw Cyrkon Pro

Statyw Cyrkon Pro

519,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Cyrkon Pro został wyposażony w nowoczesną, solidną głowicę gwarantującą jeszcze stabilniejsze ujęcia i zwiększoną trwałość konstrukcji.  Statyw Cyrkon Pro został zaprojektowany do pracy z większością kamer systemów mDV, HDV itp. o maksymalnym ciężarze do 5 kg. Dzięki przemyślanej konstrukcji, używanie statywu zminimalizuje zmęczenie ręki i kręgosłupa operatora, pozwalając na uzyskanie stabilnych ujęć nawet w czasie długotrwałej pracy z urządzeniem. Projekt tego statywu powstał z myślą o kamerach, jednak wszechstronna, przemyślana konstrukcja sprawia, że Cyrkon Pro sprawdzi się również w pracy z aparatami DSLR. Jeśli poszukujesz nowoczesnego i wszechstronnego systemu stabilizacji, ten statyw jest właśnie dla Ciebie.

Nowa głowica znacznie zwiększa komfort pracy, dzięki masywniejszej konstrukcji całość jest stabilniejsza, a przy tym bardziej trwała.
Gniazdo szybkozłącza z systemem regulowanego docisku gwarantuje pewny i wygodny montaż Twojego sprzętu. Dwie niezależne blokady kuli pozwalają na szybkie i wygodne operowanie głowicą, dodatkowo osobny system panoramowania z podziałką kątową sprawia, że panning jest łatwy, jak nigdy dotąd.