NEON DUO PRO

NEON DUO PRO

Statyw naramienny

599,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Statyw naramienny NEON DUO PRO - z nową głowicą, przeznaczony do aparatów DSLR z funkcją filmowania, np.: Canon D5 Mark II, Nikon D90, Olympus E-5, itp.

Do statywu dołączony jest pokrowiec.

Stabilność której szukałeś.Neon Duo Pro
Aparaty DSLR z funkcją filmowania odważnie wkraczają do branży wideo. Doskonałe parametry obrazu, oraz możliwość skorzystania z dużej bazy wymiennych obiektywów, czynią z nich  atrakcyjne narzędzie. Na przeszkodzie w pełnym wykorzystaniu takiego urządzenia stoi jedynie ergonomia aparatu słabo przystosowana do specyfiki pracy filmowca.
Statyw Neon Duo Pro pozwala na stabilne używanie aparatu DSLR oraz wygodne korzystanie z wszystkich jego funkcji. Dzięki praktycznemu systemowi podpory i dwóch ramion, statyw doskonale stabilizuje aparat zarówno w pionie, jak i w poziomie oraz skutecznie eliminuje niepożądane drgania.

Neon Duo Pro został wyposażony w dwie głowice kulowe nowej generacji, pozwalające na wygodne zamontowanie aparatu lub kamery oraz jeszcze jednego urządzenia wyposażonego w gwint fotograficzny 1/4 cala, np. zewnętrznego monitora LCD.
Nowa głowica znacznie zwiększa komfort pracy. Masywna konstrukcja sprawia, że całość jest stabilniejsza, a przy tym bardziej trwała.

Gotowy na akcesoria.
Koniec trudnych wyborów: lampa, czy mikrofon? Neon Duo Pro został wyposażony w dodatkowe gniazda akcesoriów. Teraz możesz bez problemu zamontować mikrofon, oświetlenie lub inny, dodatkowy osprzęt.
 
Ty tu rządzisz!
Gniazdo szybkozłącza z systemem regulowanego docisku gwarantuje pewny i wygodny montaż Twojego sprzętu. Dwie niezależne blokady kuli pozwalają na szybkie i wygodne operowanie głowicą. Osobny system panoramowania z podziałką kątową sprawia, że panning jest łatwy, jak nigdy dotąd!
Podpora statywu ma regulowaną długość, a jego ramiona można modelować zgodnie z potrzebą. Dzięki temu łatwo statyw dopasować do sylwetki użytkownika.
 
Trwałość, którą docenisz.
Statyw wykonany jest z estetycznych tworzyw sztucznych najwyższej jakości oraz lekkich stopów aluminium. Całość zapewnia wysoką wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej wagi. Oparcie pokryte jest gładkim materiałem gąbczastym, ułatwiającym przyczepność do ubrania osoby obsługującej.

Foton