Zestaw statyw Manfrotto 502A,546BK-1

Zestaw statyw Manfrotto 502A,546BK-1

Statyw Manfrotto 502A,546BK-1

2 799,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

 

Zestaw składa się z:
MN546B - Triod z rozpórką środkową
MVH502A głowica
MN520BALL to półkula poziomująca pod głowicę video do gniazda 75mm
Torba na statyw. Długość wynosi 90 cm.
ZESTAW NOWY W KARTONIE


Statyw MN546B

Dwustopniowy, sztywny i stabilny statyw video. Manfotto 546GB jak przystało na profesjonalny statyw posiada koronę z odlewu aluminiowego z wbudowanym otworem na półkulę o średnicy 75 mm. 

Dla zwiększenia sztywności, wyposażony jest w teleskopową środkową rozpórkę pozwalającą na utrzymanie kąta rozwarcia nóg. 
Producent wyposażył ten model w bezpieczne i niezawodne zatrzaski które zapobiegające przed niechcianym złożeniem się statywu. Stopki wyposażone są w gumowe zakończenia które pozwalają na pewne użytkowanie zarówno na gładkich powierzchniach jak i na nieregularnym podłożu.
 
Maksymalne  obciążenie statywu to aż 20KG
Statyw może być używany z różnymi modelami wózków.


Dane techniczne:
 • wysokość po złożeniu: 69cm
 • kolor: czarnygniazdo półkuli: 75mm
 • Przekrój nóg: okrągły
 • ilość sekcji: 3
 • Średnica nogi: 16.25mm
 • ładowność: 20 kg
 • materiał: aluminium
 • maksymalna wysokość: 158,5cm
 • Minimalna wysokość: 32.5cm
 • rozpórka:  środkowa z regulacją długości ramion
 • waga: 3.5 kg


Głowica MVH502AH
Głowica video Manfrotto 5 MVH502A z półkulą poziomującą 75mm.Głowica 502 ma charakterystyczną mostową konstrukcję. Wykonane są w całości z aluminium, zapewniają sztywność elementów i bezpieczeństwo w czasie pracy. Posiadają dłuższą płytkę przesuwną, która pozwala w większym zakresie optymalnie zbalansować ciężar kamery.
 

Szersza płyta górna – lepiej dopasowana do kształtów najnowszych kamer – posiada po bokach dwa gniazda ze stalowymi wkładami i gwintami 3/8” do montowania bezpośrednio do głowicy dodatkowych akcesoriów takich jak mikrofony, monitory HD, oświetlenie itp.

Pokłony i obroty głowicy realizowane są na łożyskach kulkowych z zastosowaniem specjalnych regulowanych kartridżów olejowych. Daje to wysoką precyzję nawet przy bardzo małych ruchach. Opory ruchu panoramicznego regulowane są łatwo dostępnym, ergonomicznym aluminiowym pierścieniem u dołu głowicy. Głowice 502 przewidziane są do pracy w zakresie temperatur -20°C ÷ +60°C.

System przeciwwagi balansującej CBS oraz długa płytka przesuwna mocowania kamery pozwalają optymalnie rozłożyć i zrównoważyć ciężar kamery ułatwiając prowadzenie kamery i kontrolowanie ruchów. Poprawiona została dostępność przycisku zwalniającego płytkę przesuwną, teraz jest on na wprost operatora. Rączka głowicy (502PLV) jest bardziej ergonomiczna, wyścielana materiałem o specjalnej fakturze, lepiej leży w ręce i może być montowana do jednego z dwu gniazd, po prawej lub lewej stronie głowicy.

 

Manfrotto