Statyw SIRUI VIDEOKIT R-1004+VA-5

Statyw SIRUI VIDEOKIT R-1004+VA-5

849,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


SIRUI VIDEOKIT R-1004+VA-5

SIRUI VIDEOKIT R-1004+VA-5

Idealny zestaw do pracy z kompaktowymi DSLR, kamerami video i kompaktowymi lunetami. Kiedy potrzebujesz gładkiego prowadzenia za obiektem, pełnej kontroli nad ruchem i zmianami kadrów – to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie! Całość (statyw i założona głowica VA-5) mieści się z dedykowanej torbie.

Cechy:

Statyw R-1004
Wbudowane poziomica pozwala na dokładna stabilizacje w poziomie.
Automatyczny mechanizm blokady kata rozłożenia nóg. Dwa katy rozłożenia nóg znacznie poprawiają funkcjonalność w terenie.
Głowica video VA-5 ułatwia wykonywanie panoramicznych ujęć 360 stopni i może zostać zablokowana przy wskazanym położeniu do filmowania zadanego kadru. Dedykowany mechanizm prowadzenia pozwala na ustawienie bezstopniowej regulacji oporu ruchu głowicy – tworząc profesjonalne rozwiązanie dla lekkich lub ciężkich zestawów video.
Mechanizm balansu (1 kg) ustawia głowice w naturalnej pozycji – pomaga to w balansie kamery i redukuje chwianie systemu nawet przy zerowym ustawieniu oporu.
Łącząc płynny ruch przy zdjęciach panoramicznych z odpowiednim ustawieniem oporu prowadzenia osiągniesz profesjonalny efekt, który z pewnością będzie odzwierciedlonych w Twoich filmach. Co więcej ten precyzyjny i skomplikowany system zastosowany w głowicy, wykonany z kutego lotniczego aluminium, wazy tylko 0.6 kg i może udźwignąć systemy video (kamera, obiektyw, grip, światła, itp.) ważące do 3 kg.!

Zestaw zawiera: Płytkę szybkiego demontażu TY-70A i jest dostosowany do pracy z każda z serii SIRUI TY i każda w standardzie Arca.
W zestawie: statyw z głowica TY-70A, płytka, miękki pokrowiec, pasek naramienny, klucze, instrukcja, karta gwarancyjna.

SIRUI
002535