LIBEC P110S SYSTEM KOLUMNOWY WERSJA STUDYJNA

LIBEC P110S SYSTEM KOLUMNOWY WERSJA STUDYJNA

19 687,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Kalkulator Grenke

P110B i P110S wykorzystują system podwójnego łożyska na dnie, aby zapobiec chybotaniu generowanemu przez szybki ruch w pionie i zapewnić płynny ruch. Konfiguracja jest bardzo prosta: rozłóż nogi wózka, umieść kolumnę na stojaku w wózku i użyj pompy powietrza, aby wyregulować ciśnienie powietrza tak, aby odpowiadało ciężarowi aparatu. Możesz także wyregulować ciśnienie powietrza przy podłączonym aparacie. Powietrze jest szczelnie zamknięte, utrzymując nacisk przez dłuższy czas, a pokrętła blokujące stabilnie stabilizują urządzenie w celu rozległego fotografowania. Maksymalna waga ładunku to 30kg / 66,0lb. Można go również używać z głowicą H100 w celu szybszego nagrywania systemu. Ten wysokiej jakości system kolumnowy Libec jest idealnym rozwiązaniem do fotografowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

P110S jest wyposażony w mechanizm blokujący i osłony kabli, które są standardowo wyposażone w duże kółka 125 mm / 4,9 cala z podwójnymi kółkami Mechanizm blokujący umożliwia ruch w linii prostej, blokując kierunek przesuwu, a osłony kabli zapobiegają koła biegną przez kabel podczas produkcji studyjnej.

DL10_up.png

Dane techniczne
Ładowność 30kg / 66lb (w tym głowica)
Ciężar 18,6kg / 40,9lb
Wysokość 81 do 156 cm / 32,0 do 61,5 "
Średnica kulki 100 mm
Kolumna 2 ETAPOWA

Podwójny mechanizm / kolumna pneumatyczna - dolna część mechaniczna blokuje się, aby zapewnić bezpieczne pozycjonowanie kamery, podczas gdy górna kolumna pneumatyczna zapewnia płynne ruchy kamery i depresję.
Pozycjonowanie blokujące pozycjonowanie wielokrotne, aby zagwarantować dokładne, powtarzające się ruchy wózka dolnego.
Regulowane osłony kabli.
Pneumatyczne ciśnienie powietrza w kolumnie można dodać lub usunąć bez zdejmowania kamery.
Zawór bezpieczeństwa chroni przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w kolumnie pneumatycznej.