Statyw studyjny oświetleniowy 280 cm, głowica 16 mm gwint 1/4\\"

Mitoya statyw studyjny oświetleniowy 280 cm, głowica 16 mm gwint 1/4" (806MX14)

119,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.plProfesjonalny statyw oświetleniowy do zastosowania w studio fotograficznym. Wyposażony w głowicę z trzpieniem 16 mm i gwintem ¼ cala. Jego konstrukcja składa się z trzech sekcji połączonych teleskopowo i blokowanych w odpowiednim ustawieniu za pomocą śrub typu motylek. Statyw ma wysokość od 109 do 280 cm (wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cm). Można zainstalować na nim parasolkę, lampę błyskową lub oświetlenie stałe. Stosunkowo duża waga czyni go bardzo stabilnym. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest on wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

Dla zwiększenia stabilności statyw wyposażono w antypoślizgowe stopki. Po złożeniu ma wysokość 97 cm, a więc można go komfortowo przechowywać oraz transportować. To niezastąpiony asystent w każdym studio fotograficznym.

Cechy

  • głowica studyjna: 16mm + gwint 1/4"
  • teleskopowy mechanizm rozkładania
  • sprężynowy system hamowania sekcji
  • zaciski blokujące sekcje
  • antypoślizgowe stopki
  • udźwig do 10 kg
  • zakres pracy: 109-280cm (295cm - przy nogach złożonych do pionu)
  • wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cmZastosowanie


Ten statyw to znakomity wybór do domowego lub profesjonalnego studia, przenośnego zestawu oświetleniowego. Dzięki stosunkowo dużej wadze jest on bardziej stabilny w warunkach zewnętrznych oraz pozwala na zamontowanie ciężkich lamp błyskowych.

Wysokość statywu można dowolnie regulować w zakresie od 109 do 280cm

Bez problemu zamocujesz na nim uchwyt do żarówki błyskowej lub światła stałego, parasolkę lub niewielką lampę studyjną. Może być wykorzystany do zawieszenia na nim dowolnie dużej blendy. Uniwersalna końcówka umożliwia zamocowanie szerokiej gamy produktów oświetleniowych różnych producentów oraz aparatów fotograficznych. Dzięki możliwości złożenia do niewielkich rozmiarów świetnie sprawdza się, kiedy sprzęt studyjny jest często składany i transportowany.

Mitoya
041181

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: