Greycam SmartPlate- szybkozłącza

Greycam SmartPlate- szybkozłącza

Greycam Smartplate szybkozłącza

477,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Greycam Smartplate
SmartPlate jest nowym systemem szybkozłączek dla wszelkiego rodzaju głowic statywowych. Po zamontowaniu do kamery mamy możliwość pracy na wielu różnych głowicach statywowych bez potrzeby zmiany płytki.

Płytki SmartPlate posiadają specjalny sposób blokady. Panele boczne wpasowują się do głowicy statywowej w kilka chwil, więc zmiana kadru z naramiennego riga na np. statyw zajmie niewiele czasu.

Płytka SmartPlate jest łatwa w użyciu. Do pełnej obsługi wystarczą zaledwie dwa przyciski. Naciskając przycisk “Release” odblokowujesz panele boczne, dzięki czemu możesz szybko zdjąć swoje urządzenie z głowicy. Przy pomocy przycisku “Open” płytka jest zaciskana na podstawie. Dla dodatkowej ochrony możesz użyć opaski bezpieczeństwa która jest przydatna szczególnie przy użytkowaniu płytki na stabilizatorach, kranach etc.

Największą zaletą SmartPlate jest jej wszechstronność i efektywność. Podczas zdjęć użytkowanie statywów, RIGów, kranów, wózków i innych urządzeń może przysporzyć wielu trudności. Płytki kamerowe muszą być zmieniane bardzo często, przez co traci się czas, oraz zużywa sprzęt, np. zużywając gwint w kamerze. SmartPlate rozwiązuje ten problem, współpracując z większością standardów na rynku.

Płytki wykonane są ze stali węglowej oraz stopu aluminium AIMgSi co gwarantuje wytrzymałość.

Dane techniczne

Wymiary                             (L;W;H) 120x57x20mm (4,72x1,9x0,78 Inch)
Wymiary pomiędzy panelami
bocznymi                            1,8" (zamknięta) - 2,2" (otwarta)
Masa                                  250g
Ładowność                         7KG