Crane Teleprompter VSS-15PROC

Crane Teleprompter VSS-15PROC

13 500,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

Kalkulator Grenke

Profesjonalny teleprompter VSS-15ProC jest zbudowany przy użyciu tradycyjnie zaprojektowanego i przeznaczonego do użytku na Camera Crane.

Współpracuje z dowolnymi typami i rozmiarami kamer wideo.

Wykorzystuje specjalne lustro (Broadcast Quality Ultra clear Beamsplitter) z główną, półprzezroczystą warstwą amalgamatu o współczynniku przezroczystości / odbicia 70/30 oraz dodatkową powłoką antyrefleksyjną (AR), minimalizującą niepożądane odbicia od wewnętrznej strony lustra aby zapobiec efektowi zjawy.

Sercem tej konstrukcji telepromptera jest Base Plate - metalowa platforma, na którą składają się polerowane włókna węglowe, 3 ruchome płyty montażowe oraz osprzęt do mocowania przedniej części osłony telepromptera z lustrem i monitorem. Górna płyta montażowa przeznaczona jest do mocowania aparatu / kamery. Dolna płyta zapewnia mocowanie do cokołu lub statywu. Tylna płyta regulowana przeznaczona jest do zestawu przeciwwag jako system równoważący.

Płyta podstawy zapewnia swobodny ruch płyt montażowych w poziomie, mocując je w żądanej pozycji oraz zapewnia pionowy ruch rur z osłoną, lustrem i monitorem w górę / w dół w stosunku do stałej płyty podstawy kamery z regulowaną pozycją , co pozwala na zastosowanie dowolnej wielkości aparatu.

Specyfikacje:

  • Monitor: 15,6 ”, wbudowany obraz Flipper, jasność 1000 nitów, wejścia SDI, VGA, CV, HDMI.
  • Beamsplitter: 30/70, Ultra Clear, powłoka AR, trapezowa 510/380 * 330mm.
  • Materiały: włókno węglowe, aluminium, stal. Waga 5,6 kg