Torba Vanguard Xcenior 48T

Torba Vanguard Xcenior 48T

Vanguard Xcenior 48T - torba foto typu trolley bag

1 200,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Czarna torba na kółkach Xcenior 48T firmy Vanguard jest odrobinę większa od modelu 41T. Zapewnia ochronę i wygodę dzięki większej pojemności, dużym kółkom, grubej wyściółce oraz dopasowywalnemu wnętrzu. Zmieści się z niej 1-2 lustrzanki z uchwytami, jedna z przymocowanym  obiektywem 300mm f/2.8,5-7 dodatkowych obiektywów, lampa błyskowa i akcesoria, jak karty pamięci, baterie, ładowarka i kable.

Z zewnątrz torba wykonana jest ze wzmocnionego poliestru, a wnętrze z poliestru i aksamitu, który ochrania sprzęt. Torba siateczkowa znajduje się wewnątrz i stabilnie utrzymuje urządzenia za pomocą pasków zapinanych na rzepy. Gdy wyjmiesz wewnętrzną część, Xcenior 48T staje się torbą podróżną ze wzmocnionymi paskami i zapięciami. Duża kieszeń z przodu ułatwi dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, a umieszczone w niej mniejsze kieszonki pomieszczą długopisy, karty  i inne małe akcesoria.

Dodatkowy pokrowiec na 14-calowy laptop zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym. Za pomocą pasków przymocujesz dwa statywy z przodu lub z boku torby. Zastosowano duże kółka i składany uchwyt, by ułatwić przemieszczanie z bagażem na lotniskach, parkingach i podjazdach. Trzy dodatkowe uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie torby w dowolny sposób; zwłaszcza górny uchwyt specjalnie wzmocniony i wygodny. Wewnętrzne pasy utrzymują sprzęt, więc nie wypadnie on nawet pod kątem 90°.  

Xcenior 48T posiada wieczystą gwarancję producenta.

·         Dwie funkcje: torba na kółkach, po wyjęciu wnętrza – torba bagażowa

·         Siateczkowa kieszeń

·         Pasy zapinane na rzepy

·         Mieści 14-calowy laptop

·         Możliwość przymocowania statywów z przodu i z boku

·         Gruba, miękka wyściółka

Zewnętrzny rozmiar Xcenior 48T  to 45.5” (115.6 cm)

Organ nadzoru lotniczego FAA i specyfikacje dotyczące transportu samolotem mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, więc sprawdź sugerowane rozmiary u danych linii lotniczych.

Vanguard
034244