Torba Vanguard Xcenior 62T

Torba Vanguard Xcenior 62T

Vanguard Xcenior 62T - torba foto typu trolley bag

1 449,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Xcenior 62T (w czarnym kolorze) to torba na kółkach firmy Vanguard znacznie większa od modelu 48T.  Dużo większa pojemność, większe kółka, gruba wyściółka, dostosowywalne wnętrze i wiele sposobów przenoszenia – zastosowano wszystkie udogodnienia, by zapewnić ochronę i łatwy transport. Zmieści 2-3 profesjonalne lustrzanki, jedną z przymocowanym obiektywem 300mm f/2.8, 7-11 dodatkowych obiektywów, lampę błyskową i dodatkowe akcesoria, jak karta pamięci, baterie, ładowarka i kable.

Torba jest wykonana ze wzmocnionego poliestru, który w wewnętrznej części jest połączony z aksamitem, który otula twój sprzęt. Siateczkowa kieszeń utrzymuje urządzenia za pomocą pasów z rzepami. Gdy wyjmiesz wewnętrzną część, Xcenior 62T posłuży jako zwykła torba bagażowa z mocnymi paskami i zapięciami. Przednia kieszeń pomieści najpotrzebniejsze akcesoria, a wewnątrz niej są mniejsze kieszonki na długopisy, karty itp.

Torba wyposażona jest w oddzielny pokrowiec na 17-calowy laptop. Dzięki pasom przytwierdzisz swoje 2 statywy z przodu i z boków. Kółka umożliwiają przewożenie torby na lotniskach, parkingach i  podjazdach, a trzy uchwyty ułatwiają przenoszenie. Rączka u góry wyjmuje się i chowa. Wewnętrzne pasy utrzymują sprzęt, więc nie wypadnie on nawet pod kątem 90°.

 Xcenior 62T posiada wieczystą gwarancję producenta.

·         Dwie funkcje: torba na kółkach, po wyjęciu wnętrza – torba bagażowa

·         Siateczkowa kieszeń

·         Pasy zapinane na rzepy

·         Mieści 17-calowy laptop

·         Możliwość przymocowania statywów

·         Gruba, miękka wyściółka

Zewnętrzny rozmiar Xcenior 62T  to 57.75” (146.7 cm)

Organ nadzoru lotniczego FAA i specyfikacje dotyczące transportu samolotem mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, więc sprawdź sugerowane rozmiary u danych linii lotniczych.

Vanguard