Torba Vanguard Vojo 22 GR

Vanguard Vojo 22 GR torba foto (zielona)

199,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

TORBA VANGUARD VOJO 22 GR ZIELONA

Vojo 22 jest idealną torbą, jeśli szukasz torby, w której możesz zabrać ze sobą aparat fotograficzny, a innym razem używać go jako torby codziennej. Wewnętrzna wyściełana komora jest całkowicie wyjmowana z torby, ponieważ jest utrzymywana na miejscu za pomocą rzepu. Wewnętrzna komora zapinana jest na suwak i ma własny uchwyt, dzięki czemu możesz zabezpieczyć sprzęt fotograficzny, gdy nie chcesz go w torbie.


CECHY:

Po usunięciu wewnętrznej przegródki w torbie jest dość dużo miejsca. Gdy wewnętrzny przedział jest w środku, masz miejsce na lustrzankę i dwie soczewki, ale z boku przedziału znajduje się szczelina, w której możesz wcisnąć inną soczewkę, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie skorzysta na wyściełaniu wszystkich na odwrót. Również w głównych sekcjach znajduje się wyściełany obszar dla tabletu, takiego jak iPad. Jest też inna kieszeń, idealna na ładowarkę.

Z przodu torby pod klapą znajduje się zapinana na zamek kieszeń, która rozciąga się przez przód torby. Jest to idealne rozwiązanie dla cenniejszych przedmiotów, ponieważ kieszonkowcom byłoby trudniej uzyskać dostęp. Gdy klapka jest zamknięta, jest utrzymywana na miejscu za pomocą rzepu i regulowanego klipsa po obu stronach. Dostęp do głównej części torby można uzyskać od góry za pomocą zamka błyskawicznego. Dzięki temu dostęp do sprzętu z kamery jest naprawdę łatwy w ruchu. Klapa ma kieszeń zapinaną na zamek, która jest dość szeroka i głęboka - idealne miejsce do przechowywania dokumentów i biletów podróżnych w celu łatwego dostępu.

Vojo 22 ma wygodny gruby pasek, który ma regulowaną długość i jest wyposażony w podkładkę antypoślizgową, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejszy. Gdy nie jest używany, możesz złożyć pasek i schować go w podkładce antypoślizgowej. Z tyłu znajduje się pętla do mocowania wózka bagażowego, która może być również używana do przenoszenia krótkoterminowego. Wewnątrz własnej torby znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy, który można przypiąć do torby, aby zaoszczędzić miejsce. Z boku torby znajduje się pętla idealna do mocowania przedmiotów za pomocą karabińczyka.


SPECYFIKACJE

  • Przeznaczenie: foto
  • Wymiar wewnętrzny: 230x130x200mm
  • Wymiary zewnętrzne: 360x185x240mm
  • Mat. wnętrze: Polyester
  • Mat. zewnętrzny: Polyester
  • Waga: 0,79 kg
  • Materiał wewnętrzny: 1800D*1800D Polyspun Polyester + 1000D*1000D Polyspun Polyester
  • Materiał zewewnętrzny: 150D Polyester + Velvet
  • Pojemność: Jedna cyfrowa lustrzanka z standardowym obiektywem, akcesoria (karty pamięci, kable, akumulator, ładowarka)
Vanguard
001612

Zobacz także