Vanguard Havana 38 torba foto (brązowa)

399,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

TORBA VANGUARD HAVANA 38 BRĄZOWA

W przypadku podróży po mieście lub w terenie, jasnobrązowa torba Havana 38 od Vanguard pomieści i ochroni lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem, 2-3 dodatkowymi soczewkami, lampą błyskową, akcesoriami i laptopem 15 ". Torba ma zapinaną na zamek główną komora przykryta dużą klapą z dwoma szybko zwalnianymi paskami Wewnątrz tej komory znajduje się wyjmowana, wyściełana wkładka z dwoma wyjmowanymi wyściełanymi przegródkami do uporządkowania sprzętu.

Na codzienne wycieczki, które nie wymagają fotografowania, możesz zwolnić miejsce na dodatkowy sprzęt osobisty, wyjmując wkładkę. Wewnątrz torby na ramię obok wkładki znajduje się wsuwana kieszeń z dotykowym zapięciem do przechowywania notebooka 15 ". Na przedniej ścianie przedziału znajduje się wszyta kieszeń z dwiema przezroczystymi, wsuwanymi kieszeniami na karty pamięci .


CECHY:

Zewnętrzna przednia klapka Havana 38 ma zapinaną na zamek kieszeń do przechowywania smartfona, portfela i innych drobiazgów. Wewnątrz tej kieszeni znajduje się kluczowa smycz i zdejmowana osłona przeciwdeszczowa. Po każdej stronie torby znajduje się wsuwana kieszeń na butelkę z wodą, rękawiczki lub przedmioty o podobnej wielkości, które zamykane są pokrowcem z tkaniny.

Havana 38 może być przenoszona za górny uchwyt lub regulowany, wyściełany pasek na ramię. Do podróżowania z toczącym się bagażem, z tyłu torby znajduje się wygodny uchwyt, przepuszczający pasek. A dla lepszej widoczności wnętrza podczas umieszczania sprzętu w słabym świetle, wnętrze torby jest wykonane z jasnoszarego poliestru 150D i aksamitu.


Specyfikacja:

  • Przeznaczenie: foto
  • Typ: messenger
  • Wymiary wewnętrzne: 270x105x180mm
  • Wymiary zewnętrzne: 440x200x290mm
  • Materiał wewnętrzny: 150D Polyester + Velvet
  • Materiał zewnętrzny: 600D Polyester
  • Waga netto: 920g
  • Pojemność: Jedna lustrzanka z przytwierdzonym obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa, akcesoria (karty pamięci, kable, bateria, smartfon i ładowarka), 15" ultrabook, butelka na wodę, parasolka i inne rzeczy osobiste
Vanguard
001801