TENBA Tools Cable Duo 8 - Cable Pouch - Gray

TENBA Tools Cable Duo 8 - Cable Pouch - Gray

Plecak TENBA Cineluxe Shoulder Bag 16

79,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

TENBA TOOLS to zbiór uniwersalnych akcesoriów podróżnych, który obejmuje m.in. portfele na karty pamięci, woreczki na kable i akumulatory, wyściełane wkładki na sprzęt fotograficzny i wiele innych . Mają one na celu zaspokojenie potrzeb zawodowych fotografów i filmowców w zakresie organizacji i ochrony drobnych akcesoriów fotograficznych i przenoszonego ekwipunku.
Przechowuj bezpiecznie swoje karty pamięci, baterie i akumulatorki mniej zawsze pod ręką, kable zorganizowane, sprzęt fotograficzny zabezpieczony a przede wszystkim utrzymuj przenoszone napoje w niskiej temperaturze !

TENBA Cable Duo 8 

Cable Duo 8 jest czymś więcej niż tylko etui na kable; lecz także profesjonalnym organizerem. Głębsza kieszeń pasuje do ładowarek, mikrofonów i innych większych akcesoriów. Posiada górny zamek pozwalający na szybszy dostęp do sprzętu. Płytsza kieszeń, dzięki elastycznym pętlom pozwala uporządkować przenoszone kable. Posiada klapę z wbudowanym dookoła zamkiem błyskawicznym (zip-around), dla łatwiejszej organizacji.

SPECYFIKACJA :

Waga : 0,2 lbs
Wymiary zewnętrzne : 22 x 21 x 7 cm
Wymiary wewnętrzne : 22 x 20 x 4 cm