Stabilizator Glidecam HD-1000 + Voucher szkoleniowy

Stabilizator Glidecam HD-1000

dla kamer o wadze do 1.4KG

2 530,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Stabilizator ruchów kamery Glidecam HD-1000 to urządzenie, które przeznaczony jest dla niewielkich półprofesjonalnych kamkorderów, ale również łatwych rozwiązań DSLR. Maksymalna waga kamery, która będzie właściwie współpracować ze stabilizatorem wynosi 1,4 kilograma.

Mowa tu między innymi o takich aparatach i kamerach, jak Sony HDR-CX115, JVC HM550, ale także Nikon3100, czy Canon 600D. Producent tego stabilizatora postawił na niezwykłą funkcjonalność tego sprzętu, dzięki czemu, może być on używany z kamerami wyprodukowanymi przez inne firmy. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza z tego względu, iż posiadając kamerę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni, możemy dokupić sobie dodatkowe akcesoria, które będą ze sobą kompatybilne.

Stabilizator Glidecam HD-1000 jest jednym z takich urządzeń, które idealnie nadają się, dla wszystkich tych, którzy chcą aby efekty ich pracy były zadowalające, i aby nagrywane przez nas ujęcia, pozbawione były jakichkolwiek drgań, czy wstrząsów, które zdecydowanie psują jakość nagranego przez nas filmu. Glidecam HD-1000 umożliwia precyzyjną regulację płytki kamerowej, dodatkowo znajduje się tu system umożliwiający szybki montaż i demontaż kamery, gdy tylko tego potrzebujemy. Producent zadbał również o to, aby regulacja uchwytu w trzech osiach była niezwykle precyzyjna i pomagała nam w pracy podczas filmowania.

Jeśli chcemy podłączyć kamerę do płytki, nie są nam potrzebne, dodatkowe narzędzia, gdyż system ten został wykonany tak, aby można było zrobić to bez dodatkowych urządzeń. Regulacja płytki przeciwwagi jest bardzo precyzyjna, a miękkie uchwyty na rurce, sprawiają, że stabilizator ten jest bardzo wygodny do pracy.

Stabilizator Glidecam HD-1000 jest w pełni kompatybilny z takimi systemami jak Smooth Shooter i X-10, również wyprodukowanymi przez Glidecam pełna dostępność w winmar.pl , będącego liderem w produkcji stabilizatorów do ruchu kamer. Stabilizatory ruchów kamer, spełniają swoje zadania w stu procentach.

  

Wielu filmowców, którzy korzystają z takich urządzeń są w pełni zadowoleni z ich pracy, a dodatkowo filmowanie jest dla nich przyjemne i nie powoduje jakichkolwiek utrudnień i straty czasu. Zamontowanie kamery do stabilizatora trwa bowiem zaledwie kilkanaście sekund, dzięki czemu, kiedy tylko potrzebujemy użyć stabilizatora, jesteśmy w stanie mieć zawsze przy sobie i używać w każdym momencie.

Glidecam