Glidecam Smooth Shooter HD-4000 Zestaw

Glidecam Smooth Shooter HD-4000 Zestaw

Glidecam Smooth Shooter HD-4000 Profesjonalny system stabizicaji ruchów kamery

11 200,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

 
GLIDECAM SMOOTH SHOOTER to najbardziej zaawansowany na świecie a jednocześnie przystępny cenowo przenośny system stabilizacji ruchów kamery opracowany dla kamer ważących do 6 funtów (ok. 2,7 kg), jeśli stosuje się go z systemem Glidecam 2000 Pro, lub dla kamer ważących od 4 do 10 funtów (ok. 1,8 do 4,5 kg), jeśli stosuje się go z systemem Glidecam 4000 Pro. System GLIDECAM SMOOTH SHOOTER zapobiega wszelkim niestabilnościom lub wstrząsom kamery w trakcie marszu, biegu, wchodzenia i schodzenia po schodach, wykonywania zdjęć z poruszającego się pojazdu oraz w trakcie pokonywania nierówności terenu.
 
Działanie systemu SMOOTH SHOOTER opiera się na odizolowaniu ruchów ciała od kamery, co powoduje, że kamerę utrzymuje się w stanie względnego bezruchu. Ramię wspierające systemu SMOOTH SHOOTER można podnosić i opuszczać, a także obracać do wewnątrz, na zewnątrz i na boki. To właśnie kombinacja różnych kierunków ruchu ramienia wspierającego pozwala odizolować kamerę od ruchów ciała w sposób umożliwiający otrzymanie niezakłóconego materiału filmowego.
 
Systemu GLIDECAM SMOOTH SHOOTER nie dołącza się wprawdzie do systemów Glidecam 2000 Pro czy Glidecam 4000 Pro, ale zaprojektowano go właśnie do współpracy z tymi systemami. Posiadacze jednego z naszych ręcznych stabilizatorów będą mogą korzystać z nich mocując je po prostu do ramienia wspierającego systemu Smooth Shooter. Zarówno Glidecam 2000 Pro jak i Glidecam 4000 Pro nie wymagają żadnych modyfikacji w celu korzystania z nich w połączeniu z systemem GLIDECAM SMOOTH SHOOTER. Można przy tym korzystać zarówno z monitora ciekłokrystalicznego wbudowanego w kamerze, jak i monitora będącego elementem systemu Glidecam 2000 Pro lub Glidecam 4000 Pro. Umożliwia to zdalny podgląd obrazu z kamery bez konieczności zmiany ułożenia systemu.
 
Jeśli korzysta się z systemów Glidecam 2000 Pro lub Glidecam 4000 Pro trzymając je w ręku, ciężar całego ekwipunku spoczywa na naszym ramieniu. Tymczasem jeśli systemy Glidecam 2000 Pro lub Glidecam 4000 Pro połączy się z systemem SMOOTH SHOOTER, cały ciężar przenosi się na sprężynowe ramię wspierające tego systemu. Pozwala to na dłuższe ujęcia, podczas gdy wcześniej obciążenie ramienia ekwipunkiem skracało czas filmowania.
 
System GLIDECAM SMOOTH SHOOTER to nie tylko przystępny cenowo zamiennik systemu Glidecam V-8. To wysoce zaawansowany i starannie dopracowany system stabilizacji ruchów kamery. Jego zdolność do zapewniania niezakłóconego materiału filmowego dla kamer o tak zróżnicowanej wadze jest nadzwyczajna. System przewyższa wszystkie inne konkurencyjne produkty tej klasy, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. SMOOTH SHOOTER spełnia potrzeby dotyczące stabilizowania lekkich kamer za pomocą rozwiązań o stopniu zaawansowania stosowanym w wypadku ciężkich kamer. Dzięki systemowi GLIDECAM SMOOTH SHOOTER będziesz w stanie osiągnąć jakość materiału filmowego, o jakiej zawsze marzyłeś.
 
Glidecam Smooth Shooter przeznaczony jest dla kamer o wadze do 4,5 kg, kiedy używa się go ze stabilizatorem Glidecam HD-4000.
 
Zestaw Smooth Shooter HD-4000 Zestaw składa się z:
 
-GLidecam HD-4000
-Kamizelka Smooth Shooter
-Ramię Smooth Shooter
-Uchwyt dokujący
-Dodatkowy uchwyt dokujący MT Docking Bracket
-Aluminiowy i Stalowy drążek
-6 stalowych płytek przeciwwagi
-Instrukcja obsługi
 
Dane techniczne
 
Ramie:
Długość min.              29,0 cm
Długość max.             61,0 cm
Szerokość min.          27,0 cm
Szerokość max.         40,0 cm
Wysokość                    7,5 cm
Waga                           2,2 kg
Sprężyny                         2
 
Kamizelka:
Długość                      35,0 cm
Szerokość                   36,0 cm
Wysokość min.            47,0 cm
Wysokość max.           52,0 cm
Waga                            2,2 kg
Materiał Cordura
 
Uchwyt Docking Bracket:
Długość                       31,0 cm
Szerokość                    11,0 cm
Wysokość                      9,0 cm
Waga                           0,55 kg
 
Glidecam