Glidecam X-10 HD-2000 Zestaw

Glidecam X-10 HD-2000 Zestaw

Glidecam X-10 HD-2000 Zestaw

13 950,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

System GLIDECAM X-10 zawiera: ramię - Glidecam X-10 Support Arm, kamizelkę - Glidecam Support Vest, uchwyt dokujący - Docking Bracket, jeden Arm Post ze stali nierdzewnej, jeden Arm Post aluminiowy, sześć stalowych obciążników, instrukcję obsługi.

 

Kamizelka Glidecam X-10 Vest jest lekka i może być dostosowana do szerokiej gamy funkcji i zastosowań. Wysoka wytrzymałość w połączeniu z pianką EVA i specjalnym stopem aluminium tworzą kamizelkę, która może utrzymać i równomiernie rozłożyć ciężar całego systemu na ramiona, plecy i biodra. Dla względów bezpieczeństwa kamizelka jest wyposażona w klamry szybkiego zwalniania do łatwego jej zdjęcia. Glidecam X-10 wyposażony jest w unikalny, obrotowy Arm-to-Vest Connector pozwalający na dołączenie ramienia pomocniczego - Support Arm i jego odłączenie bez zmiany indywidualnych dostosowań użytkownika.

 

Glidecam X-10 pozwala na chodzenie, bieganie, wchodzenie/schodzenie po schodach, filmowanie z poruszających się pojazdów, oraz poruszanie się po niejednorodnym, nierównym terenie bez jakiegokolwiek braku stabilności czy wstrząsów.

 

Ramię Glidecam X-10 Dyna-Elastic™ Support Arm posiada ponad 40 precyzyjnych, radialnych łożysk w swojej aluminiowej strukturze T6. Umiejscowienie i implementacja tych obustronnie zabezpieczonych łożysk powoduje minimalne tarcie i pozwala ramieniu Dyna-Elastic™ Support Arm na bardzo płynny ruch obrotowy oraz pionowy nie generując praktycznie żadnych dźwięków.

 

Kluczową funkcją projektową jest technologia Glidecam's Light-Force™. Oznacza to, że naprawdę minimalna siła wystarcza aby umiejscowić kamerę w dogodnie pożądanej pozycji. To właśnie ten system zapewnia użytkownikowi pełną swobodę i łatwość ruchu kamery.

 

Zestaw ten zawiera :

  • Glidecam HD-2000 System;

  • kamizelkę Glidecam X-10 Support Vest;

  • ramię pomocnicze Glidecam Support Arm.

 

 

Dane techniczne

Glidecam X-10 System

Wspornik może być ustawiony i skonfigurowany tak, aby zarówno praworęczny jak i leworęczny operator mógł korzystać z systemu.

Długość ramienia                      76,10 cm 

Waga Wspornik                         2,6 kg z dwoma sprężynami, bez ramienia.

Poszczególne płyty Waga         każda 366 g 

 

Glidecam X-10 System Vest 

długość                                     35,0 cm 

szerokość                                  36,0 cm 

Wysokość min.                          47,0 cm 

Wysokość max.                         52,0 cm 

waga                                         2,2 kg 

tworzywo                                  Codura

Glidecam