Stabilizator Glidecam XR-4000

Stabilizator Glidecam XR-4000

Stabilizator Glidecam XR-4000

2 179,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Stabilizator kamer naręcznych XR-4000 to niedrogi sposób by umieścić wasz kompaktowy kamkorder na ruchomej platformie, co umożliwi nagrywanie profesjonalnie wyglądających ujęć, które dodają dynamiki każdemu filmowi video.
 
Płynne ruchy kamery z szerokim zakresem w każdym kierunku są nieosiągalne przy użyciu wózka kamerowego lub statywów naramiennych. Dla osiągnięcia naprawdę nieograniczonych, płynnych ruchów kamery potrzebujemy stabilizatora działającego w oparciu o zawieszenie przegubowe (kardanowe).
 
XR-4000 to kompletny system ‘do ręki’ z dynamiczną platformą kamerową, która pozwoli na zamocowanie i osiągnięcie właściwego balansu dla średnich kamer (2 kg do 5 kg), teleskopową tyczką centralną, która pozwala na regulację wysokości całego urządzenia oraz platformę balansową, która podtrzymuje dowolną kombinację mniejszych i większych odważników przeciwwagi, załączonych w zestawie. Jednakże w centrum tego wszystkiego znajduje się 3-osiowy przegub, który pozwala rączce kamery poruszać się dowolnie podczas gdy reszta stabilizatora pozostaje wyprostowana, eliminując w ten sposób wstrząsy, które są plagą w większości materiałów nagrywanych kamerami naręcznymi.
 
Konstrukcja stabilizatora XR-4000 nie wymaga narzędzi, tak więc można szybko i łatwo ustawić i wyregulować balans w dowolnym momencie. 
 
Z czasem, po nabraniu wprawy będziecie sterować kamerą w trzech kierunkach w sposób naturalny i płynny, bez chwili zastanowienia, tak jakby platforma kamery była chmurką płynącą po spokojnym niebie.
 
Cechy:
  • Dynamiczna platforma równoważna kamery.
  • Precyzyjne, 3-osiowe zawieszenie przegubowe z regulowaną konwergencją.
  • Teleskopowa tyczka centralna nie wymagająca narzędzi.
  • Regulowana platforma bazowa do kontroli inercji.
  • Rączka-uchwyt wyściełany miękką gąbką.