Stabilizator Glidecam XR-2000

Stabilizator Glidecam XR-2000

Stabilizator Glidecam XR-2000

2 130,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

XR-2000 – stabilizator kamerowy firmy Glidecam dla kamkorderów i aparatów HDSLR
 
 
Stabilizator kamer naręcznych XR-2000 to niedrogi sposób by umieścić wasz kompaktowy kamkorder na ruchomej platformie, co umożliwi nagrywanie profesjonalnie wyglądających ujęć, które dodają dynamiki każdemu filmowi video.
 
Płynne ruchy kamery z szerokim zakresem w każdym kierunku są nieosiągalne przy użyciu wózka kamerowego lub statywów naramiennych. Dla osiągnięcia naprawdę nieograniczonych, płynnych ruchów kamery potrzebujemy stabilizatora działającego w oparciu o zawieszenie przegubowe (kardanowe).
 
XR-2000 to kompletny system ‘do ręki’ z dynamiczną platformą kamerową, która pozwoli na zamocowanie i osiągnięcie właściwego balansu dla małych i średnich kamer (od 1 do 3 kg), teleskopową tyczką centralną, która pozwala na regulację wysokości całego urządzenia oraz platformę balansową, która podtrzymuje dowolną kombinację mniejszych i większych odważników przeciwwagi, załączonych w zestawie. Jednakże w centrum tego wszystkiego znajduje się 3-osiowy przegub, który pozwala rączce kamery poruszać się dowolnie podczas gdy reszta stabilizatora pozostaje wyprostowana, eliminując w ten sposób wstrząsy, które są plagą w większości materiałów nagrywanych kamerami naręcznymi.
 
Konstrukcja stabilizatora XR-2000 nie wymaga narzędzi, tak więc można szybko i łatwo ustawić i wyregulować balans w dowolnym momencie.
 
Z czasem, po nabraniu wprawy będziecie sterować kamerą w trzech kierunkach w sposób naturalny i płynny, bez chwili zastanowienia, tak jakby platforma kamery była chmurką płynącą po spokojnym niebie.
 
Podczas dłuższego użytkowania stabilizatora XR-2000 z pewnością docenicie zaletę dodatkowych akcesoriów podtrzymujących (w opcji) takich jak Body-Pod, Forearm Brace lub wspornik ramienia/kamizelka X10 lub Smooth Shooter.
 
- dynamiczna platforma równoważna kamery
- precyzyjne, 3-osiowe zawieszenie przegubowe z regulowaną konwergencją
- teleskopowa tyczka centralna nie wymagająca narzędzi
- regulowana platforma bazowa do kontroli inercji
- rączka-uchwyt wyściełany miękką gąbką
 
031838