Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode
   Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode
   Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode
   Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode

   Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode

   990,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    ULTRASYNC

    ULTRASYNC BLUE jest prosty, tani i może zsynchronizować dowolny kompatybilny aparat lub urządzenie rejestrujące dźwięk z łącznością Bluetooth. Nie musisz się martwić o kable, co daje większą swobodę filmowania z kreatywnych ujęć za pomocą mniejszych, bardziej mobilnych aparatów. Może nawet synchronizować iPhone'y.


    Pełna moc synchronizacji bez przewodów

    UltraSync BLUE to pierwszy produkt, który synchronizuje kod czasowy przez Bluetooth® z rosnącą gamą kompatybilnych kamer, rejestratorów audio i aplikacji, które zaimplementowały kod czasowy przez protokół Bluetooth. Po podłączeniu kod czasowy jest przesyłany bezprzewodowo z UltraSync BLUE bezpośrednio do osadzonego pliku multimedialnego podłączonych urządzeń. Usuwając ograniczenia połączenia przewodowego, użytkownicy nie tylko korzystają z dodatkowej wygody, ale także zyskują jeszcze większą wszechstronność w wyborze sposobu synchronizacji.


    Elastyczna synchronizacja bezprzewodowa

    Użyj jednej jednostki UltraSync BLUE, aby zsynchronizować do sześciu urządzeń nagrywających fotografujących z bliskiej odległości przez Bluetooth. Lub wyjątkowo, podłącz UltraSync BLUE do sieci RF dalekiego zasięgu Timecode Systems i zsynchronizuj z innymi kamerami i rejestratorami audio za pomocą jednostek Timecode Systems na tym samym kanale. Moduł AtomX SYNC działa również w tej samej sieci RF, umożliwiając bezprzewodową synchronizację kodu czasowego z Ninja V, wraz z innymi urządzeniami na planie. Doskonałe połączenie wykorzystania dwóch technologii bezprzewodowych w celu stworzenia elastycznego i skalowalnego systemu synchronizacji.


    Trwała żywotność baterii

    Dzięki ponad 20-godzinnej żywotności baterii po jednym ładowaniu UltraSync BLUE z łatwością wytrzyma cały dzień fotografowania, bez poświęcania rozmiaru, wagi czy funkcji.


    Mały, elastyczny i niedrogi

    UltraSync BLUE ma wymiary 55 mm x 44 mm x 17 mm, waży tylko 36 g, posiada niebieski wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości i może synchronizować do sześciu urządzeń jednocześnie. Po wstępnej konfiguracji parowania z urządzeniem lub aplikacją UltraSync BLUE automatycznie zapamiętuje i łączy się. Mając tę ​​super dokładną synchronizację bezprzewodową dostępną dla urządzenia lub aplikacji, producent może osadzać metadane kodu czasowego bezpośrednio w plikach multimedialnych. Ten standardowy kod czasowy jest rozpoznawany przez wszystkie profesjonalne NLE. UltraSync Blue został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika, dyskretny i dyskretny podczas filmowania; oszczędność czasu na planie i montażu.


    Specyfikacja

    • Wymiary 5,5 x 4,4 x 1,7 cm
    • Waga 0,036 kg
    • Zasięg ok. 200m
    • Wyświetlacz 128 x 32 piksele - Wyświetlacz OLED
    • FPS 23.98, 24.00, 25.00, 30.0D, 29.97D, 29.97
    Atomos

    Szczegółowe odniesienia

    Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode

    990,00 zł
    Brutto