Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode

Atomos AtomX Ultrasync Blue bezprzewodowy Timecode

990,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


ULTRASYNC

ULTRASYNC BLUE jest prosty, tani i może zsynchronizować dowolny kompatybilny aparat lub urządzenie rejestrujące dźwięk z łącznością Bluetooth. Nie musisz się martwić o kable, co daje większą swobodę filmowania z kreatywnych ujęć za pomocą mniejszych, bardziej mobilnych aparatów. Może nawet synchronizować iPhone'y.


Pełna moc synchronizacji bez przewodów

UltraSync BLUE to pierwszy produkt, który synchronizuje kod czasowy przez Bluetooth® z rosnącą gamą kompatybilnych kamer, rejestratorów audio i aplikacji, które zaimplementowały kod czasowy przez protokół Bluetooth. Po podłączeniu kod czasowy jest przesyłany bezprzewodowo z UltraSync BLUE bezpośrednio do osadzonego pliku multimedialnego podłączonych urządzeń. Usuwając ograniczenia połączenia przewodowego, użytkownicy nie tylko korzystają z dodatkowej wygody, ale także zyskują jeszcze większą wszechstronność w wyborze sposobu synchronizacji.


Elastyczna synchronizacja bezprzewodowa

Użyj jednej jednostki UltraSync BLUE, aby zsynchronizować do sześciu urządzeń nagrywających fotografujących z bliskiej odległości przez Bluetooth. Lub wyjątkowo, podłącz UltraSync BLUE do sieci RF dalekiego zasięgu Timecode Systems i zsynchronizuj z innymi kamerami i rejestratorami audio za pomocą jednostek Timecode Systems na tym samym kanale. Moduł AtomX SYNC działa również w tej samej sieci RF, umożliwiając bezprzewodową synchronizację kodu czasowego z Ninja V, wraz z innymi urządzeniami na planie. Doskonałe połączenie wykorzystania dwóch technologii bezprzewodowych w celu stworzenia elastycznego i skalowalnego systemu synchronizacji.


Trwała żywotność baterii

Dzięki ponad 20-godzinnej żywotności baterii po jednym ładowaniu UltraSync BLUE z łatwością wytrzyma cały dzień fotografowania, bez poświęcania rozmiaru, wagi czy funkcji.


Mały, elastyczny i niedrogi

UltraSync BLUE ma wymiary 55 mm x 44 mm x 17 mm, waży tylko 36 g, posiada niebieski wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości i może synchronizować do sześciu urządzeń jednocześnie. Po wstępnej konfiguracji parowania z urządzeniem lub aplikacją UltraSync BLUE automatycznie zapamiętuje i łączy się. Mając tę ​​super dokładną synchronizację bezprzewodową dostępną dla urządzenia lub aplikacji, producent może osadzać metadane kodu czasowego bezpośrednio w plikach multimedialnych. Ten standardowy kod czasowy jest rozpoznawany przez wszystkie profesjonalne NLE. UltraSync Blue został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika, dyskretny i dyskretny podczas filmowania; oszczędność czasu na planie i montażu.


Specyfikacja

  • Wymiary 5,5 x 4,4 x 1,7 cm
  • Waga 0,036 kg
  • Zasięg ok. 200m
  • Wyświetlacz 128 x 32 piksele - Wyświetlacz OLED
  • FPS 23.98, 24.00, 25.00, 30.0D, 29.97D, 29.97
Atomos