Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z

   Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z

   1 999,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF doskonała, jasna pięćdziesiątka dla Nikon Z

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF to dopracowany w najdrobniejszych detalach jasny obiektyw o standardowej ogniskowej i polu widzenia 47.6°, przeznaczony dla pełnoklatkowych aparatów Nikon. Jego atutami są w pełni metalowa obudowa i znakomita jakość wykonania. Nowoczesna konstrukcja wykorzystuje szereg soczewek o specjalnych właściwościach dla osiągnięcia doskonałej rozdzielczości i naturalnej plastyki obrazu. Za sprawne ustawianie ostrości podczas zdjęć i filmowania odpowiada wydajny i cichy silnik krokowy STM.


    Optyka z soczewkami asferycznymi

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF zaprojektowano tak, aby w pełni wykorzystać fantastyczne możliwości obrazowania najnowszych aparatów Nikon Z. W torze optycznym znajdziemy 11 elementów w 10 grupach. Pojedyncza soczewka o bardzo niskiej dyspersji i dwa elementy o wysokiej przezroczystości redukują aberracje chromatyczne, dla uniknięcie nieprzyjemnych kolorowych obwódek i osiągnięcia znakomitej klarowności i dokładności kolorów. Dwie klasyczne soczewki asferyczne pomagają kontrolować aberracje sferyczne i redukują zniekształcenia, aby uzyskać wysoką ostrość i wierne odwzorowanie.


    Skuteczny AF z silnikiem STM

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF / Nikon Z wyposażono w najnowocześniejszy silnik krokowy STM, który zapewnia szybkie, niemal bezgłośne i precyzyjne działanie autofokusa, a w razie potrzeby możliwość pełnej manualnej regulacji ostrości. Układ AF obiektywu współpracuje także z układem detekcji i śledzenia oczu w aparatach Sony. Konstrukcja z wewnętrznym ogniskowaniem ułatwia stosowanie filtrów polaryzacyjnych i połówkowych i pozytywnie wpływa na czułość i reaktywność systemu AF.


    Powłoki przeciwodblaskowe HD Nano

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF dla Sony E nie obawia się zdjęć pod światło. Poszczególne elementy optyki zostały pokryte wielowarstwową powłoką HD Nano, która tłumi odbicia i efekt flary, zapewniając większy kontrast i wierność kolorów podczas pracy w najbardziej wymagającym oświetleniu.


    Komfortowa obsługa

    Viltrox AF 50mm f/1.8 STM Asph ED IF / Nikon Z zachwyca kulturą pracy, przypominającą najlepsze konstrukcje manualne. Pierścień zmiany ostrości obraca się płynnie z przyjemnym oporem. Osoby preferujące klasyczny styl fotografowania z radością powitają mechaniczny pierścień przysłony, umożliwiający zmianę wartości z poziomu obiektywu, lub po wybraniu ustawienia A - z aparatu.


    Łatwa aktualizacja oprogramowania

    Viltrox AF 50mm f/1.8 FE wyróżnia także wbudowany w mocowanie systemowe port USB-C. Aby zaktualizować w przyszłości oprogramowanie sterujące obiektywu wystarczy Ci przewód i komputer. To takie proste, bez dodatkowych stacji dokujących lub wizyt w serwisie, kilka chwil wystarczy abyś cieszył się ulepszoną funkcjonalnością obiektywu Viltrox.


    Specyfikacja:

    • Mocowanie obiektywu Nikon Z
    • Do matryc pełnoklatkowych
    • Seria Nie
    • Zakres ogniskowej [mm] 50 mm
    • Przysłona [f/] f/1.8
    • Minimalny zakres ustawienia ostrości [cm] 55 cm
    • Regulacja ostrości Automatyczna, Manualna
    • Stabilizacja Nie
    • Średnica filtra [mm] 55
    • Cechy unikatowe Nie
    • Osłona obiektywu w zestawie Tak
    • Kolor Czarny
    • Waga 88.2 x 70 mm (dł x śr)
    • Wymiary 340 g
    Viltrox

    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Nikon Z
    Pole krycia obiektywu
    Pełna klatka
    Zoom / Stałoogniskowy
    Stałoogniskowy
    Rodzaj obiektywu
    Standardowy
    Nastawienie ostrości
    AF

    Szczegółowe odniesienia

    Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z

    1 999,00 zł
    Brutto