KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Wprowadzenie

Dla największej wygody naszych klientów paczki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz InPost. Dla klientów chcących odebrać towar osobiście, możliwe jest odebranie go w jednej z naszych trzech placówek.


BEIKS InPost.png


Dostawa paczkomatem InPost. Czas dostawy paczki przez paczkomat InPost 1-2 dni robocze. W praktyce jest to drugi dzień od nadania przez nas paczki. W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć z przyczyny firmy kurierskiej. Dlatego warto monitorować status realizacji dostarczenia paczki na stronie firmy InPost:

Monitorowanie paczki InPost


Cennik dostawy paczkomatem InPost:

Koszt dostawy paczkomatem InPost (kwota zakupu do 500zł) - 10,99zł

Koszt dostawy paczkomatem InPost (kwota zakupu powyżej 500zł) - 0zł


BEIKS PEKAO.png


Dostawa kurierem UPS. Czas dostawy paczki przez kuriera to 1 dzień roboczy. W praktyce jest to drugi dzień od nadania przez nas paczki. W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć z przyczyny firmy kurierskiej. Dlatego warto monitorować status realizacji dostarczenia paczki na stronie firmy kurierskiej:

Monitorowanie paczki UPS


Cennik dostawy kurierem UPS:

Koszt dostawy kurier UPS przedpłata (kwota zakupu do 500zł) - 13,99zł

Koszt dostawy kurier UPS przedpłata(kwota zakupu powyżej 500zł) - 0zł

Koszt dostawy kurier UPS pobranie - 24,99zł


BEIKS PEKAO.png


Dostawa kurierem DHL. Czas dostawy paczki przez kuriera to 1 dzień roboczy. W praktyce jest to drugi dzień od nadania przez nas paczki. W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć z przyczyny firmy kurierskiej. Dlatego warto monitorować status realizacji dostarczenia paczki na stronie firmy kurierskiej:

Monitorowanie paczki DHL


Cennik dostawy kurierem DHL:

Koszt dostawy kurier DHL przedpłata (kwota zakupu do 500zł) - 13,99zł

Koszt dostawy kurier DHL przedpłata (kwota zakupu powyżej 500zł) - 0zł

Koszt dostawy kurier DHL pobranie - 26zł


BEIKS PEKAO.png


Odbiór osobisty w jednej z placówek BEIKS: Kraśnik, Warszawa, Wrocław. Jeżeli towar jest dostępny w jednej z naszych placówek w której chcesz go odebrać poinformujemy Cię o tym. Towar będzie dostępny dla Ciebie natychmiastowo. W przypadku, gdzie musimy sprowadzić dla Ciebie towar, poinformujemy o terminie kiedy będziesz mógł go odebrać w naszej placówce.