Sposoby dostawy

Wprowadzenie

Dla największej wygody naszych klientów paczki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz InPost. Dla klientów chcących odebrać towar osobiście, możliwe jest odebranie go w jednej z naszych trzech placówek.


BEIKS InPost.png


Dostawa paczkomatem InPost. Czas dostawy paczki przez paczkomat InPost 1-2 dni robocze. W praktyce jest to drugi dzień od nadania przez nas paczki. W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć z przyczyny firmy kurierskiej. Dlatego warto monitorować status realizacji dostarczenia paczki na stronie firmy InPost:

Monitorowanie paczki InPost


Cennik dostawy paczkomatem InPost:

Koszt dostawy paczkomatem InPost (kwota zakupu do 500zł) - 10,99zł

Koszt dostawy paczkomatem InPost (kwota zakupu powyżej 500zł) - 0zł


BEIKS PEKAO.png


Dostawa kurierem UPS. Czas dostawy paczki przez kuriera to 1 dzień roboczy. W praktyce jest to drugi dzień od nadania przez nas paczki. W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć z przyczyny firmy kurierskiej. Dlatego warto monitorować status realizacji dostarczenia paczki na stronie firmy kurierskiej:

Monitorowanie paczki UPS


Cennik dostawy kurierem UPS:

Koszt dostawy kurier UPS (kwota zakupu do 500zł) - 13,99zł

Koszt dostawy kurier UPS (kwota zakupu powyżej 500zł) - 0zł


BEIKS PEKAO.png


Odbiór osobisty w jednej z placówek BEIKS: Kraśnik, Warszawa, Wrocław. Jeżeli towar jest dostępny w jednej z naszych placówek w której chcesz go odebrać poinformujemy Cię o tym. Towar będzie dostępny dla Ciebie natychmiastowo. W przypadku, gdzie musimy sprowadzić dla Ciebie towar, poinformujemy o terminie kiedy będziesz mógł go odebrać w naszej placówce.