KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner
Torby fotograficzne

Torby

Dzięki wygodnym paskom i miejscu do bezpiecznego przechowywania sprzętu torby na ramię przesuwają się przez ramię, umożliwiając szybki i łatwy transport aparatów, obiektywów i innego sprzętu fotograficznego. Kluczową cechą, która sprawia, że ​​torby na ramię są przydatne, jest szybki dostęp, jaki umożliwiają podczas zdejmowania aparatu lub wymiany obiektywów.

Rodzaje toreb na ramię

Torby na aparat lub kamerę mogą zawierać różne materiały, takie jak skóra, poliester, nylon i płótno. Można również znaleźć modele zapewniające ochronę przed deszczem oraz te z dostosowywanymi przegrodami wewnętrznymi, które pozwalają zarządzać miejscem na aparaty i akcesoria. Dwie popularne torby na ramię z aparatem to style messenger i teczki.

Torby kurierskie

Torby kurierskie siedzą na ramieniu lub mogą przechodzić przez klatkę piersiową w celu noszenia bez użycia rąk. Wiele z tych toreb na aparat zapewnia wyściełanie dla dodatkowej ochrony Twojego sprzętu, a dzięki jednej, dużej klapie u góry, możesz łatwo uzyskać dostęp do swojego sprzętu fotograficznego za pomocą klamry lub innego mocowania. Większość z nich jest wystarczająco pojemna, aby zmieścić aparat DSLR z nasadkami do obiektywów zmiennoogniskowych i innymi akcesoriami, a wiele z nich zawiera kilka przegródek na inny sprzęt lub urządzenia.

Teczki

Teczki fotograficzne to wszechstronne opcje. Są łatwe do noszenia na ramieniu za pomocą paska lub można je nosić ręcznie. Możesz wybierać spośród teczek, które mieszczą do dwóch korpusów lustrzanek cyfrowych lub aparatu cyfrowego średniego formatu, a także kilku lamp błyskowych, obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych, takich jak akumulatory lub mały, składany statyw. Wiele modeli ma wyściełane, konfigurowalne przegrody, które pozwalają przełączać się wraz ze zmianą wyposażenia, zachowując przy tym ochronę i bezpieczeństwo.

Jak wybrać torebkę na ramię

- Znajdź rozmiar pasujący do liczby urządzeń, które musisz zabrać ze sobą

- W razie potrzeby wybierz taki z przegrodami lub kieszeniami, aby utrzymać porządek w swoim sprzęcie

- Weź pod uwagę wagę swojego sprzętu, upewniając się, że wybrany ma solidne materiały, które wytrzymają ładunek

- Poszukaj właściwości i funkcji, które mogą sprostać warunkom pogodowym, na jakie będzie narażony Twój sprzęt

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz torby fotograficznej, czy nosidełka do swojej kamery, zapoznaj się z wyborem toreb na ramię BEIKS, aby znaleźć odpowiednie akcesoria dla swoich potrzeb.

Aktywne filtry