Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Filtr

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 945,00 zł

Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner
Wyzwalacze / Synchronizacja lamp

Wyzwalacze / Synchronizacja lamp

Mimo tego, że większość aparatów, lamp błyskowych oraz lamp studyjnych posiada nadajniki i odbiorniki radiowe, to te urządzenia mają organiczny zasięg. Zdalne wyzwalacze lamp błyskowych na aparacie oferują większą swobodę i zasięg wyzwalania więcej niż jednego zestawu lamp jednocześnie.

Wyzwalacze działające na systemie podczerwieni

Systemy na podczerwień są świetnym rozwiązaniem w pracach wewnątrz i na średnich odległościach na zewnątrz. Nadajniki umieszcza się w gorących stopkach aparatu, które przesyłają sygnał do odbiorników podłączonych do lamp błyskowych lub lamp studyjnych. Większość odbiorników ma wbudowaną obsługę pomiaru światła przez obiektyw (TTL), a pozostałe posiadają możliwość ręcznego sterowania mocą błysku.

Bezprzewodowe wyzwalacze Flash

Bezprzewodowe systemy wyzwalania, działają na tych samych częstotliwościach co systemy Wi-Fi, posiadają wiele kanałów dla bezproblemowej komunikacji urządzeń. Większość pracuję na częstotliwości radiowej 2,4 GHz i posiada wbudowany zasięg pomiaru TTL około 100m. Linia widzenia nadajnika i odbiornika nie jest ważna, ponieważ sygnał radiowy przenika przez ściany i inne różne przeszkody. Nadajniki pracujące na niższych częstotliwościach takich jak: 900 MHz, 433 MHz czy 340 MHz posiadają większy potencjał zasięgu.

Aktywne filtry