Inne akcesoria do statywów

Na początku kariery fotografa, z pewnością zastanawiasz się, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Nie jest łatwo odnaleźć się w świecie fotograficznych akcesoriów i wybrać dokładnie takie narzędzia, które będą najbardziej istotne i pomocne na starcie. Oczywiście, wraz z nabywaniem nowych umiejętności z będziesz potrzebować coraz więcej elementów, jednak wprowadzenie zbyt dużej ilości akcesoriów może spowodować zamęt i chaos.

149,00 zł
Brutto

tools

Rock Solid Mini ProClamp

Rock Solid Mini ProClamp to uniwersalne narzędzie zaprojektowane do montowania iPadów, tabletów, telefonów, urządzeń bezprzewodowych lub aparatów fotograficznych do szeregu okrągłych lub płaskich powierzchni, takich jak nogi na statywie, stojaki, szyny do lustrzanek cyfrowych i wideomonitorów, a także ćwiczenia rowery, bieżnie, kierownica rowerowa lub więcej.

75,00 zł
Brutto

tools

Rock Solid LoPro

Mocowanie telefonu Tether Tools Rock Solid LoPro to uchwyt na smartfona / akcesorium, przeznaczony do montażu telefonu, kamery akcji lub małego urządzenia na dowolnym ramieniu, zacisku lub chwycie zgodnym z 1/4 "-20. Uniwersalny uchwyt na telefon ze sprężyną zapewnia szeroki zakres mocowania od 2,17 "(55 mm) do 3,35 cala (85 mm) dla różnych rozmiarów telefonów / urządzeń.