KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner
Akcesoria audio

Akcesoria audio

W tej kategorii znajdują się akcesoria do mikrofonów i rejestratorów audio. Są to przewody audio, osłony przeciwwietrzne, mocowania i uchwyty, kapsuły mikrofonowe i adptery XLR.

Przewódy audio najczęściej pozłacane są złotem, zapewniają doskonałą jakoś przekazywanego sygnału pozwalając na przesłanie sygnału audio między najróżniejszymi urządzeniami. Znakomicie sprawdzają się w profesjonalnych konstrukcjach audio takimi jak miksery, podłączenia do mikrofonu czy też głośników.

Profesjonalna osłona przeciwwietrzna typu futrzak/gąbka zabezpiecza nagrania przed odgłosami podmuchów wiatru. Dzięki temu jakość nagrań zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Osłona nie wpływa na jakość nagrywanego dźwięku. Nie zmienia też głosu ludzkiego.Zapobiega powstawaniu nie potrzebnego szumu.

Mocowania/Uchwyty zapewnia izolację od wibracji zewnętrznych, które mogą tłumić hałas o niskiej częstotliwości lub manipulować pozycją mikrofonu. Są zaprojektowane tak, by znacznie redukować przenoszenie wibracji na wszystkie mikrofony typu ‘shotgun’. Daje pewność podczas korzystania z mikrofonu w środowiskach, w których występuje ruch, który może zakłócać działanie mikrofonów.

Przez połączenie różnych kapsuł mikrofonowych z różnymi, dokręcanymi modułami mikrofonowo-kondensatorowymi powstają mikrofony o różnych właściwościach .Ta kapsuły mikrofonowe cechuje się solidną konstrukcją i potężnym brzmieniem i są idealnie przystosowana do użycia w warunkach scenicznych oraz na salach wykładowych i aulach. Opracowane są na bazie cenionych kapsuł przez to są niezwykle wszechstronne w użyciu, jak też wyjątkowo niezawodne. Te modele kapsuły są kompatybilne ze wszystkimi ręcznymi nadajnikami i można je zainstalować w czasie kilku sekund bez użycia narzędzi. Kapsuła o charakterystyce kardioidalnej służy do szerokiej gamy zastosowań włączając w to zastosowania konferencyjne, ogólne, studyjne, reporterskie, video.

Złącze XLR jest to złącza elektryczne, które znalazło zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnym audio , wideo i sprzęcie oświetleniowym . Złącza są okrągłe i mają od trzech do siedmiu styków. Są one najczęściej kojarzone ze zrównoważonym połączeniem audio , w tym cyfrowym dźwiękiem AES3 , ale są również używane do sterowania oświetleniem, zasilaczy niskiego napięcia i innych zastosowań. Złącza XLR są dostępne od wielu producentów i są objęte międzynarodowym standardem wymiarów, IEC 61076-2-103.Są powierzchownie podobne do mniejszego zakresu złącz DIN , ale nie są z nimi fizycznie kompatybilne.

Aktywne filtry