KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Nasza firma – obecnie pod nazwą BEIKS Machulski Sp.j. – istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Jesteśmy znanym w całej Polsce pośrednikiem w sprzedaży szerokiej gamy sprzętu do produkcji video. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy sprzęt czy akcesoria niezbędne do nagrania, obróbki i emisji materiału filmowego na potrzeby profesjonalistów, od wideofilmowców począwszy, a na dużych stacjach telewizyjnych skończywszy. Teraz mamy trzy oddziały: siedzibę główną w Kraśniku, przy ul. Słowackiego 18 i oddział w Warszawie, przy ul. Bartyckiej 115.

Firma BEIKS jest oficjalnym przedstawicielem największych producentów sprzętu video na świecie. Od 1999 roku jesteśmy dealerem firmy Panasonic, od 2000 roku firmy JVC i Canon, a od 2001 roku firmy Sony w kategorii Consumer, Professional i Broadcast.

W roku 2002 nastąpił dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Zostaliśmy autoryzowanym oficjalnym dystrybutorem firmy GrassValley, znanego producenta oprogramowania i kart video do montażu nieliniowego, autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych statywów do kamer video australijskiej firmy Miller oraz oficjalnym dystrybutorem sprzętu włoskiej firmy Ianiro, producenta profesjonalnego oświetlenia studyjnego i nakamerowego.

Od roku 2003 BEIKS prowadzi serwis sprzętu profesjonalnego firmy JVC, a od 2006 roku – firmy Panasonic i Canon.

Na stałe współpracujemy z tak znanymi firmami z branży jak BebobCokinDvTecFocusLibec i Microboards. W naszej ofercie znajdują się również produkty firmy Audio-Technica, Cambo, Edirol, Fujinon, Kata, Manfrotto, Reinhardt, Røde, Rycote, Sachtler, Sennheiser, SoundDevices, Shneider Optics, Yoga, i inne.

Od roku 2006, w ramach naszej firmy prężnie rozwija się oferta z branży Foto. Obecnie oferujemy cyfrowe aparaty fotograficzne firm Canon, Sony i Panasonic oraz wszelkie niezbędne akcesoria i wyposażenie studia fotograficznego.

BEIKS prowadzi szeroko zakrojoną działalność marketingową mającą na celu promowanie nowych produktów i rozwiązań z branży video. W związku z tym corocznie bierzemy udział w wielu targach, konferencjach i festiwalach branżowych, a także organizujemy własny pokaz objazdowy (roadshow) przedstawiając produkty firm, które reprezentujemy w Polsce. Prowadzimy również szkolenia wraz z pokazem sprzętu dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz innych klientów zainteresowanych naszą ofertą.

By stale poszerzać naszą ofertę handlową, w poszukiwaniu nowości regularnie odwiedzamy najważniejsze targi branżowe w Las Vegas (NAB), Amsterdamie (IBC), Kolonii (Photokina) i Hanowerze (CeBIT).

Dostarczamy sprzęt dla największych producentów filmu i telewizji. Od ośmiu lat organizujemy cykl prezentacji warsztatów i szkoleń najnowszych technologii medialnych pod nazwą BEIKS RoadShow. Organizujemy szkolenia z technik montażu i emisji wideo miedzy innymi na oprogramowaniu Edius Adobe , Vegas , Darim. W 2013 roku firma BEIKS rozpoczęła dystrybucję polskich produktów na potrzeby filmu i telewizji na rynki zagraniczne przez udział w wystawie IBC 2013 – własne stoisko. Kategorie grupowe to oświetlenie , stabilizatory do kamer i aparatów , Rigi , Follow Focus – elektroniczny . Więcej na temat polskich produktów na stronie www.beiks.eu
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu Professional and Broadcast takich firm jak Canon , JVC , Panasonic , Sony oraz marek których jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę . Posiadamy własną grupę medialną do produkcji telewizyjnej . 

Zapraszamy do współpracy!