KATEGORIE
Filtr

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 224,00 zł

Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner
Filtry oświetleniowe

Filtry oświetleniowe

Filtry oświetleniowe to narzędzia stosowane w fotografii oraz w wideofilmowaniu. Do wyboru jest wiele różnych kolorów w zależności od uzyskania zamierzonego celu.

Filtry korekcji kolorów

Zastosuj filtry korekcji kolorów, aby wyregulować kolor, balans bieli, temperaturę światła oraz inne problemy związane z oświetleniem. Filtry kontrolują losową mieszankę odcieni awiacyjnych się naturalnie pochłaniając niepożądane tony i wzmacniając inne. Większość filarów stworzona jest z cienkich arkuszy tworzywa sztucznego, zdarzają się szklane lub wykonane z innych materiałów.

Wybór filtru oświetleniowego

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie rożnych rodzajów filtrów kolorów, dla osiągnięcia zakładanych emocji i poprawy temperatury oświetlenia. Filtry dichroiczne wykorzystywane są do konwersji temperatur światła dziennego lub uzyskania bardziej naturalnych efektów. Posiadają lepsze możliwości filtrowania niż filtry standardowe. Filtry polaryzacyjne dobrze sprawdzają się podczas robienia zdjęć w przyrodzie, ponieważ zwiększają nasycenie i redukują odblaski.

Aktywne filtry