Godox AK-R1 zestaw do okrągłej głowicy Godox AD200, V1

245,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Magazyn dostawcy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

GODOX AK-R1 ZESTAW DO OKRĄGŁEJ GŁOWICY GODOX AD200, V1

Zestaw akcesoriów AK-R1 do stosowania z lampami serii Godox V1, lub do okrągłej głowicy błyskowej Godox H200R.

Magnetyczny adapter akcesoriów zapewnia prosty i szybki montaż. Akcesoria mocowane są na magnes i można je układać jeden na drugim w razie potrzeby.

Dyfuzor kopułkowy - Z dyfuzora kopułkowego można korzystać na kilka sposobów. Jego celem jest równomierne rozproszenie światła o więcej niż 180 stopni. Dzięki zastosowaniu dyfuzora kopułkowego nasze światło nie będzie miało żadnej obwódki co daje możliwość imitacji oświetlenia będącego w pomieszczeniu. Możemy również używać go z parasolem, kopuła równomiernie wypełni go światłem. Jeśli użyjemy go ze zwykłą lampą błyskową odbijającą się od sufitu, da nam to ładne, równomierne światło wszędzie, oraz rozjaśni tło za naszym obiektem.

Wrota - prosta konstrukcyjnie, a jednocześnie bardzo praktyczna w użyciu nasadka, pozwalająca zapanować nad kierunkiem rozchodzenia się światła pochodzącego z lampy błyskowej.

Odbłyśnik - przeznaczony do lamp reporterskich do używania podczas sesji okolicznościowych. Używany podczas odbijania światła od sufitu, odbłyśnik daje nam wtedy bezpośrednio trochę światła wypełniającego na obiekt, co sprawia również, że cienie są nieco jaśniejsze. Odbłyśnik ma dwie strony - czarną i białą. Biała strona służy do odbijania światła, a czarna do maskowania go w jednym kierunku.

Plaster miodu - niewielka nasadka za pomocą której można zawęzić i lepiej ukierunkować strumień światła. Jej zastosowanie pozwala uzyskać plamę świetlną o płynnych przejściach tonalnych.

Adapter z filtrami żelowymi - jedne z najważniejszych akcesoriów podczas profesjonalnego oświetlenia lokalizacji. Jeśli chcemy osiągnąć realistyczne rezultaty na naszym zdjęciu, musimy dopasować kolor sztucznego światła do światła otoczenia. Do tego służą żele z korekcją temperatury światła. Jeśli chcemy osiągnąć efekty specjalne, wymagane są żele artystyczne do tego zadania. Zestaw Godox AK-R1 zawiera tylko kilka żeli z korekcją temperatury światła (6 sztuk) - więcej dostępnych jest w zestawach z filtrami żelowymi Godox V11C - do celów artystycznych, oraz Godox V11T - do korekcji temperatury.


W zestawie:

  • Dyfuzor kopułkowy
  • Płytka dyfuzora
  • Wrota
  • Odbłyśnik
  • Plaster miodu
  • Adapter wraz z żelowymi filtrami
  • Snoot
  • Przenośna torba
  • Oryginalne opakowanie


Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata
Godox

Zobacz także