Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

manufacturer_82.jpg?time=1587648768

Godox to światowy producent, który od 1993 roku oferuje fotografom szeroki wachlarz sprzętu oświetleniowego używanego zarówno w studio jak i poza nim. Współpraca działów badań i rozwoju z projektowym oraz produkcyjnym pozwala dostarczyć wysokiej jakości produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny.

Godox oferuje szereg produktów do wyposażenia studia fotograficznego. Lampy błyskowe, lampy światła ciągłego, zestawy akcesoriów fotograficznych, zasilających oraz kompletny system sterowania bezprzewodowego. Nadajniki i odbiorniki tego systemu wbudowane w lampy pozwalają na zdalne sterowanie błyskiem. Lampy reporterskie Godox znajdują coraz większą grupę użytkowników, którzy chwalą ich funkcjonalność i łatwość komunikacji radiowej. Spośród systemów oświetleniowych lampa Godox WITSTRO AD400 Pro została uznana najlepszą w 2019 roku i otrzymała nagrodę TIPA2019. Seria WISTRO to lampy zasilane akumulatorowo o różnych mocach, z których korzystają fotografowie zarówno w plenerze jak i w studio.

Firma Godox dostarcza na światowe rynki produkty o wysokiej jakości, ale także w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu grono użtkowników jej produktów szybko się powiększa. Warto także dodać, że wprowadzone procedury jakości, kontrola produkcyjna i zaangażowanie pracowników gwarantują funkcjonalność i trwałość produktów Godox.


1080x1080 reporterskie.jpg
1080x1080 reporterskie.jpg
1080x1080 reporterskie.jpg
1080x1080 reporterskie.jpg

Aktywne filtry