Akcesoria do rekorderów

530,00 zł
Brutto
Zabezpiecz swój monitor tym szybkim, stabilnym i elastycznym rozwiązaniem do mocowania ramienia Monitorów Atomos. Przegubowe ramię ma 10 cali (27 cm) długości i posiada technologie oporu, która utrzymuje napięcie podczas wykonywania drobnych korekt jego położenia. Ramię łatwo obsługuje obciążenie do 4 kg.
700,00 zł
Brutto
Mocne rozwiązanie do montażu ramienia, które utrzymuje monitor Atomos w bezpiecznym miejscu. To ramię przegubowe ma 13 cali (31 cm) długości i posiada technologie oporu, która utrzymuje napięcie podczas wykonywania drobnych korekt. Mocuje się do aparatu, klatki lub platformy za pomocą większego gwintu 3/8 ".
800,00 zł
Brutto
Uchwyty AtomX Sumo Tilt zaprojektowane, aby umożliwić korzystanie ze stołu z monitora Sumo19 lub Sumo19M. Po zamontowaniu monitor można ustawić pod kątem, aby uzyskać optymalne oglądanie, na  płaskiej powierzchni w studio lub na planie.


700,00 zł
Brutto
Klatka do AtomX Ninja V firmy SmallRig została zaprojektowana przede wszystkim po to, aby chronić rekorder przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa ta, to metalowy ochronny szkielet, który zabezpiecza wszystkie krawędzie urządzenia.