KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner
Torby / Walizki / Pokrowce

Torby / Walizki / Pokrowce


Jak wybrać odpowiednią torbę fotograficzną dla siebie?

Po wybraniu stylu torby, rozważ materiał i rozmiar. Płócienne i nylonowe torby są lekkimi i wytrzymałymi opcjami, a niektóre z nich oferują powłoki, które są odporne na wodę lub zapewniają ochronę przed wstrząsami. Twarde walizki wykonane są z tworzywa sztucznego, zwykle ważą więcej niż torby, ale zapewniają większą ochronę ze względu na swoją sztywną konstrukcje. Pod względem wielkości pokrowce są najbardziej poręczne, więc są rozsądnym wyborem, jeśli potrzebujesz nosić tylko aparat. Jeśli natomiast masz dużo sprzętu do transportu, lepszym rozwiązaniem może być walizka. Większe walizki lub skrzynie zapewniają dużo miejsca na obiektywy, statywy i inny sprzęt, którego zwykle używasz. Jako fotograf zapewne wiesz ze Twoja torba to twoje biuro. Wybierz odpowiednią torbę fotograficzną z oferty naszego sklepu aby zapewnić przenośność i trwałość obiektywów, aparatu, lamp i innego sprzętu oraz zwiększyć komfort swojej pracy.

Torby fotograficzne - wybór nie jest prosty. Kluczowym ich zadaniem jest ułatwienie przenoszenia naszego sprzętu fotograficznego w wybrane miejsce. Te akcesoria są bardziej wytrzymałe niż tradycyjne plecaki, posiadają dodatkowe przegrody z zapięciami, dzięki czemu jest nam wygodniej w noszeniu sprzętu. Wybór odpowiedniej torby na aparat ma duże znaczenie. Przeglądając nasze produkty, weź pod uwagę swój styl fotograficzny, aby określić jaki produkt zadowoli Cie najbardziej i odpowiada Twoim potrzebom.

Pokrowce - to inaczej małe torby zaprojektowane z myślą o zajmowaniu niewielkiego miejsca. Zwykle mają nie dużą przestrzeń na aparat i kilka małych akcesoriów, takich jak baterie lub karty pamięci. Możesz także kupić uchwyty na akcesoria, takie jak pokrowce na obiektywy, do użycia w połączeniu z większym futerałem.

Plecaki - mają zazwyczaj większe rozmiary i oferują dużo miejsca na sprzęt fotograficzny. Ponieważ są wyposażone w paski, łatwo je przenosić. Zapewniają dodatkową amortyzację, aby chronić nasz sprzęt podczas dłuższych wycieczek.

Walizki i skrzynie - gwarantują najwyższą ochronę Twojego sprzętu, zapewniają amortyzacje i często liczne przegrody, dzięki czemu możesz zachować porządek. Tego rodzaju akcesoria mogą mieć różne rozmiary. Od dużego pudełka po duży bagaż. Wiele z nich ma uchwyty do przenoszenia, a niektóre posiadają kółka, które jeszcze bardziej ułatwiają podróż. Są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zabrać ze sobą statywy, lampy i inne akcesoria.

Aktywne filtry