Statywy oświetleniowe / Mocowania

Statywy fotograficzne obsługują niestandardowe aranżacje oświetleniowe na planach sesji zdjęciowych jak również planach filmowych. Do ustawienia i utrzymania ciężkiego i kosztownego sprzętu oświetleniowego warto polegać na pewnych stojakach oświetleniowych.

Rodzaje statywów oświetleniowych

Większość statywów oświetleniowych możemy podzielić na dwie kategorie: statywy oświetleniowe typu C oraz lekkie statywy oświetleniowe.

Lekkie statywy oświetleniowe są najbardziej korzystną opcją. Aby uzyskać dodatkowe wsparcie warto wybrać modele o dużej powierzchni, ze względu na bardziej wytrzymałe nogi.

Statywy oświetleniowe typu C to większy koszt, ale w zamian gwarantują bezpieczniejszą i wytrzymalszą konstrukcję. Nie potrzebują worków obciążających do stabilności. Wytrzymałe statywy typu C są głównie stosowane w produkcjach filmowych ze względu na ich stabilność i trwałość. Ich trwałe konstrukcje pozwalają na rozbudowywanie ich osprzętu na tej samej konstrukcji.

Bez względu na to czy realizujesz profesjonalne czy też amatorskie sesje, sklep BEIKS posiada sprzęt oświetleniowy który pozwoli zrealizować Twoje ambicje. Nasz zespół profesjonalistów zawsze jest do dyspozycji by pomóc dobrać sprzęt do Twoich celów.