Kamery Reporterskie / Profesjonalne

Jeśli poważnie podchodzisz do nagrywania filmów w wysokiej jakości lub pracujesz w branży filmowej powinieneś rozważyc zakup profesjonalnej kamery video. Jedynym pytaniem jest która z nich. Wybierz kamere w zależności od potrzeb zaczynając jednak od rozdzielczości. Czy planujesz kręcić filmy Full HD, takiej jak 1920 x 1080 pikseli, czy rozważasz 4K? Prawie każda nowoczesna kamera nagrywa w wysokiej rozdzielczości. Jednak w przypadku rozdzielczości 4K, która ma 3840 x 2160 pikseli lub więcej, potrzebujesz profesjonalnej kamery video HD. Niektóre z nich posiadają funkcje Wi – Fi co ułatwia łączenie z sieciami lub innymi urządzeniami. Możesz wysyłać pliki bezpośrednio do sieci lub na inne urządzenia. Inne funkcje kamer to: obsługa 3D, wizjer, technologia stabilizacji obrazu, rodzaj zoomu: optyczny lub cyfrowy.

8 999,00 zł
Brutto

GY-HM180 to w pełni funkcjonalna, kompaktowa kamera 4K Ultra HD z wyjściem 3G-SDI. Ma profesjonalną łączność audio i jest w stanie robić 4: 2: 2 full HD przy 50 Mbps, plus możesz wyprowadzać na żywo 4K przez HDMI. Zintegrowany obiektyw GY-HM180 z 12-krotnym zoomem optycznym i matrycą 4K CMOS zapewniają ostre jak brzytwa nagrania 4K Ultra HD bezpośrednio na karty pamięci SDHC / SDXC.

10 600,00 zł
Brutto

Niezależnie od tego, czy kręcisz 4K Ultra HD, 4: 2: 2 full HD, czy strumieniowo do internetu, GY-HM250E robi to wszystko. Zintegrowany obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym i matrycą 4K CMOS zapewniają wspaniałe nagrania 4K Ultra HD bezpośrednio na karty pamięci SDHC / SDXC, a także zaawansowaną technologię przesyłania strumieniowego z dwoma kodekami.