Tamron 70-210mm F/4 Di VC USD

Tamron 70-210mm F/4 Di VC USD

70-210 mm F / 4 Di VC USD

3 350,00 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

70-210 mm F / 4 Di VC USD

Podróżuj światłem, skup się

Wszechstronny model 70-210 mm F / 4 Di VC USD (model A034) jest kulminacją naszych wieloletnich doświadczeń w tworzeniu teleobiektywu z zoomem. Model A034 ma trzy soczewki LD (Low Dispersion), które korygują aberracje chromatyczne podczas wykonywania wyraźnych, wyraźnych obrazów na krawędziach kadru. Będziesz także cieszyć się wyjątkowo miękkim "bokeh" podczas robienia zdjęć blisko siebie. Lekki i kompaktowy, ten teleobiektyw zoom jest idealny do podróży. Teraz możesz stać się lekki, jednocześnie znacznie rozszerzając możliwości fotografowania.

Funkcje i funkcje

Odkryj piękno zbliżania

Dzięki wiodącemu w kategorii * współczynnikowi powiększenia x0,32 ten teleobiektyw zmiennoogniskowy osiąga MOD tylko 0,95 m. Zbliż się do swoich obiektów i poczuj swobodę strzelania.

* Wśród wymiennych obiektywów klasy 70-200 mm F / 4 do pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych (stan na styczeń 2018; Tamron)

DSC_2916-Bearbeitet.jpg
Doskonały AF i niezawodny system VC (Vibration Compensation)

Obiektyw A034 zawiera system Dual MPU firmy Tamron: dedykowany MPU (mikroprocesor) do kompensacji drgań i inny do sterowania systemem obiektywu, w tym AF. Każdy MPU ma blok DSP (Digital Signal Processing) do przetwarzania wysokich sygnałów, który równoważy niezawodną kompensację drgań z wyjątkową wydajnością AF. Opatentowana przez Tamrona stabilizacja obrazu VC ma 4 stopnie **. Silnik pierścieniowy USD (Ultrasonic Silent Dive) zapewnia doskonałą reakcję i kontrolę dla zaawansowanego szybkiego ustawiania ostrości. Dodatkowo, ręczne sterowanie ręczne w trybie pełnookresowym pozwala wykonywać dokładne ręczne ustawienia bez konieczności przełączania trybów ustawiania ostrości.

** Zgodny ze standardem CIPA. W przypadku Canona: stosuje się EOS-5D MKIII; dla Nikon: D810 jest używany.

A034_VC_en.jpg
Wewnętrzny zoom łączy niezawodność ze stabilnością

Wewnętrzny mechanizm zoomu utrzymuje środek ciężkości podczas fotografowania, zapewniając bardziej stabilną wydajność. W połączeniu z konstrukcją odporną na wilgoć wewnętrzny zoom zapewnia bardziej komfortowe doznanie podczas fotografowania. Ponadto, ponieważ całkowita długość lufy nigdy się nie zmienia podczas powiększania, możesz łatwo strzelać przez przeszkody, takie jak ogrodzenie z drutu w zoo.

feature02.gif

70-210 mm F / 4 Di VC USD

Opcjonalne akcesoria

Opcjonalny uchwyt na statyw z szybką płytą typu Arca Swiss

Solidny kształt uchwytu łączy w sobie elegancki wygląd z łatwością przenoszenia. Ponadto prosty sposób zakładania i zdejmowania pozwala wybrać najlepszy sposób fotografowania w zależności od potrzeb.

a034_tripodmount_171020.gif
Tamron Tele Konwertery

Rozszerz swoją ogniskową za pomocą dwóch opcji konwertera tele. Konwerter Tele 1,4x (model TC-X14) wydłuża ogniskową o 1,4 raza, a konwerter Tele 2.0x (model TC-X20) oferuje dwukrotnie większą ogniskową dla fotografii ultra-tele.

tele-converter.jpg
Więcej opcji. Więcej wolności. Tamron TAP-in Console

Opcjonalna kompatybilność z Tamron TAP-in Console zapewnia połączenie USB z twojego obiektywu do komputera osobistego, co pozwala na łatwą aktualizację oprogramowania. Można również dostosować funkcje, takie jak wykonywanie dokładnych ustawień pozycji ostrości autofokusa.

tap-in_console_angle.jpg

Dodatkowe funkcje produktu

USD.jpg
USD (Ultrasonic Silent Drive)

Mocny silnik ultradźwiękowy do szybkich i dynamicznych przedmiotów. Jest niezwykle cichy, precyzyjny i umożliwia ręczną kontrolę w dowolnym momencie.

VC.jpg
VC (Kompensacja wibracji)

Stabilizator obrazu VC zapewnia ostry obraz bez drgań, a także płynny obraz w wizjerze.

LD.jpg
LD (niska dyspersja)

Element soczewki zapewniający lepszą ostrość obrazu i korekcję aberracji chromatycznej.

IF.jpg
System wewnętrznego ogniskowania (IF)

Długość przedłużenia obiektywu nie zmienia się podczas ustawiania ostrości, a odległość ogniskowania w ścisłym zakresie jest znacznie zmniejszona w całym zakresie ostrości.

5YearWarranty_22_Versionen_PL.jpg

Korzystaj z naszej 5-letniej gwarancji

Zarejestruj się tutaj
Ogniskowa [mm] 70-210
Maksymalne otwarcie F / 4
Minimalna Odległość od obiektu [m] 0,95 m
Maksymalny Mniej powiększenia 1: 3.1
Rozmiar filtra [mm] 67 mm
Waga [g] 860g (Canon), 850g (Nikon)
Tamron
Specyfikacja
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF