Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł
   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł

   Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł

   13 398,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   003614


   • LENS CASHBACK do 1350zł na zakup wybranych obiektywów po rejestracji korpusu w MySony. Szczegóły promocji.

   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    1920x675_LENS-CB.jpg

    Kontrola nad artystyczną swobodą

    Dzięki połączeniu doskonałego przetwarzania obrazu i wysokiej szybkości działania w niewielkim korpusie model α7 III zapewnia wydajność, precyzję i elastyczność, która pozwala uwieczniać niepowtarzalne chwile w dowolny sposób.    Nowy czujnik, udoskonalony przetwornik obrazu

    Nowa wersja przetwornika Exmor R™ CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela z technologią BSI została połączona z najnowszym procesorem obrazu BIONZ X™ i układem o dużej skali integracji. Zapewnia to dwukrotnie większą szybkość odczytu danych i 1,8 razy większe możliwości przetwarzania danych.

    Pełnoklatkowy przetwornik obrazu w technologii BSI

    Pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS 35 mm BSI zwiększa efektywność zbierania światła, rozszerza skalę obwodów, a w połączeniu z warstwą przewodów miedzianych, która zwiększa szybkość przesyłu danych, wysyła dane z wysoką szybkością przy jednoczesnym ograniczeniu szumów, aby odsłonić najdrobniejsze detale każdego zdjęcia.
    Funkcja Eye AF obsługuje tryb AF-C

    Funkcja Eye AF obsługuje od teraz tryb AF-C, co zwiększa precyzję i wyraźnie poprawia jakość fotografii portretowej. Zwiększona prędkość systemu AF ułatwia robienie portretów poruszającym się obiektom, nawet jeśli nie patrzą w stronę aparatu, a część twarzy fotografowanej osoby jest w półmroku. Aparat α7 III pozwala korzystać z funkcji Eye AF w obiektywach z mocowaniem A zamontowanymi za pomocą adaptera.
    Fotografowanie bez migotania

    Migotanie sztucznego światła zostanie wykryte, a migawka zsynchronizowana w celu ograniczenia do minimum potencjalnej ekspozycji i niespójności kolorów na zdjęciach wykonywanych z krótkimi czasami otwarcia migawki, a także między zdjęciami seryjnymi.
    Stabilne zdjęcia dzięki 5-osiowej stabilizacji

    Technologia stabilizacji o wysokiej precyzji wykorzystuje układ stabilizacji, czujniki żyroskopowe i algorytmy, aby uzyskać zalety 5-stopniowego8 czasu migawki w systemie, który koryguje pięć rodzajów drgań aparatu z szeroką gamą obiektywów i daje doskonałą wydajność.
    14-bitowy format RAW zapewnia przejścia tonalne

    Procesor BIONZ X i układ o dużej skali integracji przetwarzają sygnały w formie 16-bitowej. Procesor wysyła dane w 14-bitowym formacie RAW w trybie zdjęć cichych lub seryjnych.
    Ulepszone śledzenie AF dla szybko poruszających się obiektów

    Parametry AF odziedziczone po modelu α9 odpowiadają za wyższą precyzję śledzenia AF w zdjęciach seryjnych dynamicznych wydarzeń. Szybszy odczyt przetwornika obrazu umożliwia precyzyjne śledzenie i przewidywanie nagłych ruchów nawet w przypadku złożonych obiektów, co pozwala uchwycić decydujące momenty.
    Nawet dwukrotnie szybsze działanie AF

    Dzięki AF z detekcją fazy zapewniającemu szybkość i śledzenie oraz AF z detekcją kontrastu o wysokiej precyzji technologia Fast Hybrid AF firmy Sony rejestruje poruszające się obiekty na obrazach o wysokiej ostrości. Ten system zapewnia podwójną szybkości AF.
    Nadzwyczajna liczba pól AF z detekcją fazy

    Ten aparat ma 693 punkty AF z detekcją fazy, które pokrywają około 93% powierzchni obrazu, oraz 425 gęsto rozmieszczonych punktów AF z detekcją kontrastu, które poprawiają ostrość.
    Dotykowe sterowanie ostrością

    α7 III ma funkcje nastawiania ostrości przez dotknięcie i gładzika, która umożliwia intuicyjne przeciąganie palcami ramki ostrości podczas korzystania z wizjera.
    AF przy powiększaniu obrazu

    Zdjęcia z AF przy powiększeniu strefy ostrości w wizjerze lub na monitorze oraz powiększenie obrazu po automatycznym nastawieniu ostrości. Doskonałe rozwiązanie do nastawiania ostrości na mały obszar i fotografii z precyzyjną regulacją ostrości.
    Wykonuj zdjęcia seryjne w całkowitej ciszy

    Ten aparat umożliwia ciche fotografowanie z szybkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE. Cisza ma kluczowe znaczenie dla różnych scen, w których nawet najmniejszy hałas może oznaczać utratę szans na idealne zdjęcie.
    Lepsze działanie podczas zdjęć seryjnych

    Grupę zdjęć wykonanych w trybie serii zdjęć można szybko przejrzeć, usunąć lub zabezpieczyć. Można uzyskać dostęp do ekranu menu i zmienić ustawienia, a także obsługiwać odtwarzanie obrazów podczas zapisu danych.
    Wysoka rozdzielczość 4K HDR

    Oprócz nowej możliwości nagrywania fantastycznych filmów 4K, 2,4-krotnie wyższe nadpróbkowanie zapewnia nowy profil obrazu HLG (Hybrid Log-Gamma), który jest zgodny z systemem instant HDR.
    Długi czas pracy akumulatora pozwala nagrywać dłuższe filmy

    α7 III wykorzystuje akumulator NP-FZ100 charakteryzujący się pojemnością blisko 2,2 razy większą niż akumulator NP-FW50. Pozwala to wykonać 710 zdjęć po pełnym naładowaniu. Opcjonalna ładowarka BC-QZ1 umożliwia ładowanie szybsze niż przez port USB.
    Dwa gniazda na karty pamięci, obsługa UHS-II

    Dwa gniazda na nośniki pamięci, w tym jedno obsługujące UHS-II, umożliwiają szybkie zapisywanie danych. α7 III pozwala na jednoczesny lub naprzemienny zapis, osobne dane w formacie RAW/JPEG oraz zdjęcia/filmy i kopiowanie danych pomiędzy kartami.
    Sony
    003614

    Szczegółowe odniesienia

    Sony A7 III + 24-105mm (ILCE7M3GBDI) | LENS CASHBACK DO 1350zł

    13 398,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.