Lista produktów marki Sony

Sony

Sony Corporation – japoński producent elektroniki użytkowej i zarazem jeden z największych światowych producentów w tej branży, założony 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Communication Industry. Sony jest notowane na giełdach tokijskiej i nowojorskiej. Firma Sony jest znana z wprowadzonego na rynek w 1979 r. przenośnego odtwarzacza kasetowego „Walkman”. Wprowadziła też i wypromowała takie znaki towarowe jak Discman czy Trinitron. Wśród jej produktów znajduje się MiniDisc, seria konsoli wideo PlayStation, pamięci Memory Stick czy seria komputerów VAIO. Była również autorem, konkurencyjnego wobec VHS, systemu zapisu wideo Betamax, nośnika pamięci HiFD oraz współtwórcą standardu płyty CD.

1 kwietnia 2006 firma przejęła dział lustrzanek cyfrowych koncernu Konica Minolta, poszerzając tym samym swoją ofertę o nowy obszar, jakim jest segment cyfrowych aparatów fotograficznych opartych na lustrzankach jednoobiektywowych z bagnetem Minolta AF, nadawając przy tym nazwę nowej marki – Sony Alpha (Sony α).

Duża linia aparatów cyfrowych Sony obejmuje aparaty typu point-and-shoot, które umożliwiają szybkie robienie i przesyłanie wysokiej jakości zdjęć. Do nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości używaj kamery. Aby uzyskać praktyczne podejście do nagrywania wideo, wypróbuj kamerę sportową Sony z opcjonalnym uchwytem na pałąk i funkcją przesyłania bezprzewodowego.

500,00 zł
Brutto

Możliwość rezerwacji produktu po wpłacie depozytu. Każdy kto dokona zakupu depozytu na Sony A7S III w wysokości 500zł znajdzie się na liście rezerwacji.


Zamówienia realizowane będą według daty dokonania zakupu depozytu.


Kupując w przedsprzedaży Sony A7S III odbierz RABAT 1200zł na wybrane obiektyw serii G i 5 lat GWARANCJI w zestawie

Promocja trwa od 28.07.2020 do 30.09.2020 roku.