SONY A7M3 + 24-105mm (ILCE-7M3 GBDI) + Cashback 500 zł

SONY A7M3 + 24-105mm (ILCE-7M3 GBDI) + Cashback 500 zł


Promocja Cashback trwa od 1 maja 2019 r. do 31 lipca 2019 r. do godziny 23:59 (włącznie)

13 999,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

thumbnail.php?file=5662&width=600&height=320
Kontrola nad artystyczną swobodą


Dzięki połączeniu doskonałego przetwarzania obrazu i wysokiej szybkości działania w niewielkim korpusie model α7 III zapewnia wydajność, precyzję i elastyczność, która pozwala uwieczniać niepowtarzalne chwile w dowolny sposób.

sony a7

SONY FE 24-105MM F4 G OSS
niewielki i lekki obiektyw zmiennoogniskowy

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Ogniskowa 24–105 mm oraz przysłona F4 w całym zakresie ogniskowych zapewniają wysoką jakość obrazu rejestrowanego za pomocą modelu G Lens. Odznacza się on doskonałymi parametrami optycznymi oraz małą, lekką konstrukcją zapewniającą mobilność dzięki zgodności z mocowaniem typu E. Szybki, precyzyjny system AF oraz niezawodność to kolejne zalety obiektywu.

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Znacznie wyższa jakość obrazu

Dowiedz się więcej

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Ambitne cele dzięki wysokiej wydajności AF

Dowiedz się więcej

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Seria zdjęć z prędkością do 10 kl./s

Dowiedz się więcej

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Bardziej realistyczne filmy dzięki 4K HDR

Dowiedz się więcej

SONY FE 24-105MM F4 G OSS

Zdjęcia z wyższą gwarantowaną niezawodnością

Dowiedz się więcej

Odwzorowanie scen z realistycznymi szczegółami


Nowo opracowany przetwornik obrazu w technologii BSI i system przetwarzania spełnia różne potrzeby dotyczące fotografowania z wysoką jakością przetwarzania obrazu, jakiej można oczekiwać tylko od aparatu pełnoklatkowego.

Nowy czujnik, udoskonalony przetwornik obrazu

Nowa wersja przetwornika Exmor R™ CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela z technologią BSI została połączona z najnowszym procesorem obrazu BIONZ X™ i układem o dużej skali integracji. Zapewnia to dwukrotnie większą szybkość odczytu danych i 1,8 razy większe możliwości przetwarzania danych.

sony a7m3

sony a7m3

Pełnoklatkowy przetwornik obrazu w technologii BSI

Pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS 35 mm BSI zwiększa efektywność zbierania światła, rozszerza skalę obwodów, a w połączeniu z warstwą przewodów miedzianych, która zwiększa szybkość przesyłu danych, wysyła dane z wysoką szybkością przy jednoczesnym ograniczeniu szumów, aby odsłonić najdrobniejsze detale każdego zdjęcia.

Funkcja Eye AF obsługuje tryb AF-C

Funkcja Eye AF obsługuje od teraz tryb AF-C, co zwiększa precyzję i wyraźnie poprawia jakość fotografii portretowej. Zwiększona prędkość systemu AF ułatwia robienie portretów poruszającym się obiektom, nawet jeśli nie patrzą w stronę aparatu, a część twarzy fotografowanej osoby jest w półmroku. Aparat α7 III pozwala korzystać z funkcji Eye AF w obiektywach z mocowaniem A zamontowanymi za pomocą adaptera.

sony a7m3

sony a7m3

Fotografowanie bez migotania

Migotanie sztucznego światła zostanie wykryte, a migawka zsynchronizowana w celu ograniczenia do minimum potencjalnej ekspozycji i niespójności kolorów na zdjęciach wykonywanych z krótkimi czasami otwarcia migawki, a także między zdjęciami seryjnymi.

sony a7m3

Stabilne zdjęcia dzięki 5-osiowej stabilizacji

Technologia stabilizacji o wysokiej precyzji wykorzystuje układ stabilizacji, czujniki żyroskopowe i algorytmy, aby uzyskać zalety 5-stopniowego8 czasu migawki w systemie, który koryguje pięć rodzajów drgań aparatu z szeroką gamą obiektywów i daje doskonałą wydajność.

sony a7m3

14-bitowy format RAW zapewnia przejścia tonalne

Procesor BIONZ X i układ o dużej skali integracji przetwarzają sygnały w formie 16-bitowej. Procesor wysyła dane w 14-bitowym formacie RAW w trybie zdjęć cichych lub seryjnych.

4D FOCUS — działanie AF ewoluuje


Działanie AF zostało ulepszone poprzez wdrożenie i optymalne wykorzystanie tych samych usprawnień AF co w modelu α9, dlatego gdy α7 III rejestruje obiekty wykonujące nieprzewidywalne ruchy, takie jak tancerze, bokserzy i dzikie zwierzęta, nie zgubi ich łatwo.

sony a7m3

Ulepszone śledzenie AF dla szybko poruszających się obiektów

Parametry AF odziedziczone po modelu α9 odpowiadają za wyższą precyzję śledzenia AF w zdjęciach seryjnych dynamicznych wydarzeń. Szybszy odczyt przetwornika obrazu umożliwia precyzyjne śledzenie i przewidywanie nagłych ruchów nawet w przypadku złożonych obiektów, co pozwala uchwycić decydujące momenty.

Nawet dwukrotnie szybsze działanie AF

Dzięki AF z detekcją fazy zapewniającemu szybkość i śledzenie oraz AF z detekcją kontrastu o wysokiej precyzji technologia Fast Hybrid AF firmy Sony rejestruje poruszające się obiekty na obrazach o wysokiej ostrości. Ten system zapewnia podwójną szybkości AF.

sony a7m3

sony a7m3

Nadzwyczajna liczba pól AF z detekcją fazy

Ten aparat ma 693 punkty AF z detekcją fazy, które pokrywają około 93% powierzchni obrazu, oraz 425 gęsto rozmieszczonych punktów AF z detekcją kontrastu, które poprawiają ostrość.

sony a7m3

Niezawodny AF nawet przy jasności EV-3

Zaawansowane algorytmy AF pozwalają zachować wysoką precyzję nawet przy niskiej ekspozycji EV-3 i zwiększają niezawodność AF dla ciemnych scen.

sony a7m3

AF z detekcją fazy obsługuje obiektywy z mocowaniem A

AF z 693 punktami AF z detekcją fazy w płaszczyźnie ogniskowe pokrywa duży obszar i błyskawicznie reaguje oraz oferuje zalety wysokiej wydajności śledzenia nawet po zamontowaniu obiektywu z mocowaniem A przy użyciu adaptera mocowania LA-EA3.

sony a7m3

Dotykowe sterowanie ostrością

α7 III ma funkcje nastawiania ostrości przez dotknięcie i gładzika, która umożliwia intuicyjne przeciąganie palcami ramki ostrości podczas korzystania z wizjera.

sony a7m3

AF przy powiększaniu obrazu

Zdjęcia z AF przy powiększeniu strefy ostrości w wizjerze lub na monitorze oraz powiększenie obrazu po automatycznym nastawieniu ostrości. Doskonałe rozwiązanie do nastawiania ostrości na mały obszar i fotografii z precyzyjną regulacją ostrości.

sony a7m3

Ogólna wyższa wszechstronność ustawień AF

Czułość śledzenia AF dla zdjęć jest regulowana w pięciu stopniach. Strefy/punkty AF zmieniają się przy zmianie orientacji między poziomą a pionową. Ustawienia pól ostrości można przypisać do wybranych przycisków.

Szybkie zdjęcia seryjne pozwalają uchwycić ważne chwile


Model α7 III umożliwia wykonywanie serii zdjęć z prędkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE oraz do 8 kl./s w trybie podglądu obrazu na żywo. Ponadto aparat wykonuje zdjęcia w trybie cichym z prędkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE w maksymalnej rozdzielczości.

sony a7m3

Zdjęcia seryjne dla pewniejszych rezultatów

Tryb serii zdjęć z prędkością do 10 kl./s — lub 8 kl./s w przypadku zdjęć z podglądem obrazu na żywo — i śledzeniem pozwala rejestrować błyskawiczną akcję. W jednej serii można zarejestrować 177 obrazów JPEG (standardowe), 89 obrazów RAW z kompresją lub 40 bez kompresji.

sony a7m3

Wykonuj zdjęcia seryjne w całkowitej ciszy

Ten aparat umożliwia ciche fotografowanie z szybkością do 10 kl./s i śledzeniem AF/AE. Cisza ma kluczowe znaczenie dla różnych scen, w których nawet najmniejszy hałas może oznaczać utratę szans na idealne zdjęcie.

sony a7m3

Fotografowanie bez migotania

Migotanie sztucznego światła zostanie wykryte, a migawka zsynchronizowana w celu ograniczenia do minimum potencjalnej ekspozycji i niespójności kolorów na zdjęciach wykonywanych z krótkimi czasami otwarcia migawki, a także między zdjęciami seryjnymi.

sony a7m3

Lepsze działanie podczas zdjęć seryjnych

Grupę zdjęć wykonanych w trybie serii zdjęć można szybko przejrzeć, usunąć lub zabezpieczyć. Można uzyskać dostęp do ekranu menu i zmienić ustawienia, a także obsługiwać odtwarzanie obrazów podczas zapisu danych.

Wysoka rozdzielczość 4K HDR


Oprócz nowej możliwości nagrywania fantastycznych filmów 4K, 2,4-krotnie wyższe nadpróbkowanie zapewnia nowy profil obrazu HLG (Hybrid Log-Gamma), który jest zgodny z systemem instant HDR.

sony a7m3Odczyt wszystkich pikseli bez łączenia ich pozwala nagrywać filmy 4K

Odczyt pikseli bez łączenia ich w pełnoklatkowym trybie 35 mm umożliwia skondensowanie 2,4-krotności danych dla filmów 4K (QFHD: 3840 x 2160), ograniczając efekt mory i postrzępione krawędzie. Tryb pełnoklatkowy lub Super 35 mm można wybierać zależnie od potrzeb. Nagrania 4K są rejestrowane w formacie XAVC S z przepływnością 100 Mb/s.

Ulepszony tryb Fast Hybrid AF do nagrywania filmów

Fast Hybrid AF z detekcją fazy w ogniskowej i z detekcją kontrastu w płaszczyźnie ogniskowej wychwytują i śledzą ruchome obiekty. Strefa AF jest dostępna w przypadku filmów. Limit prędkości napędu AF umożliwia wyraźniejsze efekty powolnej regulacji ostrości. Swoboda dopasowywania szybkości regulacji ostrości do konkretnych scen jest zwiększona.

sony a7m3

HLG (Hybrid Log-Gamma) – szybki przepływ pracy HDR

Nowy profil obrazu HLG obsługuje szybki przepływ pracy HDR. Filmy nagrywane w trybie HLG będą realistyczne dzięki zminimalizowaniu prześwietlaniu świateł oraz niedoświetlaniu cieni, które mogą pogorszyć jakość gradacji i szczegółów bez korekcji kolorów.

sony a7m3

S-Log3 i zwolnione i przyspieszone tempa

S-Log3 poprawia gradację od cieni do środka zakresu i poszerza zakres dynamiczny do 14 stopni. Możliwy wybór liczby klatek na sekundę od 1 do 120/100, co pozwala na przyspieszenie tempa do 60 razy i zwolnienie go do 5 razy.

Niezawodne funkcje i działanie w małej obudowie


Szybsza kontrola w trakcie fotografowania, olśniewająco wyraźny obraz przez Tru-Finder, wszechstronna łączność, zwiększona wytrzymałość z różnych źródeł zasilania oraz wysoka trwałość i odporność na wilgoć i pył ułatwiają pracę z α7 III.

sony a7m3

Długi czas pracy akumulatora pozwala nagrywać dłuższe filmy

α7 III wykorzystuje akumulator NP-FZ100 charakteryzujący się pojemnością blisko 2,2 razy większą niż akumulator NP-FW50. Pozwala to wykonać 710 zdjęć po pełnym naładowaniu. Opcjonalna ładowarka BC-QZ1 umożliwia ładowanie szybsze niż przez port USB.

sony a7m3

Dwa gniazda na karty pamięci, obsługa UHS-II

Dwa gniazda na nośniki pamięci, w tym jedno obsługujące UHS-II, umożliwiają szybkie zapisywanie danych. α7 III pozwala na jednoczesny lub naprzemienny zapis, osobne dane w formacie RAW/JPEG oraz zdjęcia/filmy i kopiowanie danych pomiędzy kartami.

sony a7m3

My Menu: szybszy dostęp do ulubionych funkcji

Zarejestruj w nowym My Menu maksymalnie 30 często używanych elementów, aby zapewnić sobie natychmiastowy dostęp do nich. Dla własnego komfortu możesz stworzyć i dostosować optymalne menu.

sony a7m3

Funkcja oceniania

Dzięki tej funkcji możesz oceniać fotografie za pomocą gwiazdek (od 1 do 5) natychmiast po ich wykonaniu. Skorzystaj z ekranu odtwarzania, aby uruchomić tę funkcję, jeśli jest przypisana do niestandardowego przycisku.

sony a7m3

Rozbudowane opcje łączności ułatwiają pracę

Gniazdo USB Type-C™ zgodne z USB 3.1 pierwszej generacji zapewnia płynne i bezproblemowe szybkie przesyłanie danych PC Remote w przypadku dużych plików obrazów rejestrowanych podczas fotografowania w połączeniu z komputerem.

sony a7m3

Imaging Edge™ Remote, Viewer i Edit

Skorzystaj z aplikacji na komputer Imaging Edge. Użyj „Remote”, by kontrolować i monitorować nagrywanie w czasie rzeczywistym; „Viewer” umożliwi szybki podgląd, ocenę i wybranie zdjęć z biblioteki, a „Edit” pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.


Dowiedz się więcej
sony a7m3

Capture One dla Sony

Capture One Express (dla Sony): oprogramowanie do edycji zdjęć RAW i zarządzania obrazami, z narzędziami edycyjnymi. Capture One Pro (dla Sony): więcej narzędzi do obróbki grafiki oraz funkcji fotografowania aparatem podłączonym do komputera.


Dowiedz się więcej

Dane techniczne i charakterystyka


Zupełnie nowy przetwornik obrazu i system przetwarzania obrazu jeszcze bardziej poprawiają jakość obrazów. Poprawiona ogólna wydajność systemu AF, duża szybkość zdjęć seryjnych wynosząca nawet 10 kl./s, możliwość nagrywania filmów 4K oraz radykalnie poprawiona funkcjonalność w porównaniu z aparatem α7 II pozwalają uwieczniać najważniejsze chwile.

Pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS 35 mm o rozdzielczości 24,2 MP z technologią BSI

Zakres czułości do ISO 51200 (możliwość rozszerzenia zakresu od 50 do 204800 w przypadku zdjęć)

System Fast Hybrid AF z 693 punktami AF z detekcją fazy oraz 425 punktami AF z detekcją kontrastu

Duża szybkość zdjęć seryjnych wynosząca nawet 10 kl./s przy włączonym śledzeniu AF/AE

Możliwość nagrywania filmów 4K HDRPełne dane techniczneCharakterystyka

Współpraca z obiektywami
Obiektywy Sony z mocowaniem typu E

Typ przetwornika
Pełnoklatkowy (typu 35 mm, 35,6 × 23,8 mm) przetwornik obrazu CMOS Exmor R

Liczba pikseli (efektywnie)
Około 24,2 megapiksela

Czułość ISO (zalecany wskaźnik ekspozycji)
Fotografie: ISO 100-51200 (wartości ISO od ISO 50 do ISO 204800 można nastawiać jako rozszerzony zakres ISO), automatyczna (ISO 100-12800, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), filmy:
Odpowiednik ISO 100–51200 (wartości ISO do ISO 102400 można nastawiać jako rozszerzony zakres ISO), automatyczna (ISO 100–12800, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy) Czas pracy baterii / akumulatora (fotografie)
Około 610 zdjęć (wizjer) / około 710 zdjęć (monitor LCD) (norma Camera & Imaging Products Association)

Typ wizjera
Wizjer elektroniczny (kolorowy) 1,3 cm (typ 0,5"), XGA OLED

Typ monitora
7,5 cm (3,0"), TFT

sony a7m3

sony a7m3
Sony
003614