Sony A6400 + obiektyw Sony 18-105mm f/4 G OSS PZ (ILCE-6400GBDI)

Sony A6400 + obiektyw Sony 18-105mm f/4 G OSS PZ (ILCE-6400GBDI)

Aparat Sony A6400 + SELP18105G

6 245,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Zyskaj 500zł w zestawie

Sony A6400 + obiektyw SELP18105

Innowacja w służbie Twojej kreatywności

Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki wysokiej wydajności i zaawansowanym funkcjom, takim jak AI-powered w czasie rzeczywistym Eye AF; nowe, precyzyjne śledzenie w czasie rzeczywistym; szybkie zdjęcia seryjne i 4K HDR.

Sony a6400 (ILCE6400)

KARTA PRODUKTU

Niezawodny AF dla wspaniałych ujęć akcji

Innowacyjny AF aparatu szybko i niezawodnie wykrywa położenie obiektu, a następnie śledzi ruch obiektu, zachowując ostrość.425 punktów AF wykrywających
Gęsto rozmieszczone punkty ostrości pokrywają 84% obszaru obrazu, pomagając uchwycić obiekt.

a6400
0.02 sec AF speed
System Fast Hybrid AF aparatu łączy najlepsze cechy AF z phase-detection AF oraz contrast-detection AF.
Trwała zdolność śledzenia
Gdy obiekty są w ruchu, punkty AF rozmieszczone gęsto wokół obiektu są aktywowane w celu dokładnego śledzenia.
Szybkie, ciągłe fotografowanie z AF / AE z prędkością do 11 fps5
Nie przegap żadnego momentu akcji dzięki szybkiemu przetwarzaniu wewnętrznemu i pamięci buforowej o dużej pojemności. Strzelaj z prędkością do 11 klatek na sekundę 5 z podglądem lub 8 klatek na sekundę 5 dla podglądu na żywo, z minimalnym opóźnieniem wyświetlania i wykonuj około 116 zdjęć w formacie JPEG (standard) lub 46 zdjęć w skompresowanym formacie RAW.
Cicha praca ciągła z prędkością do 8fps7
Gdy zdjęcie wymaga absolutnej ciszy, na przykład podczas fotografowania występu na żywo, ciche robienie zdjęć bez szumu migawki umożliwia fotografowanie z szybkością do 8fps7 z funkcją śledzenia AF / AE, nawet w trybie AF-C, z funkcją AF w czasie rzeczywistym lub ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, rozszerzając zakres dostępnych opcji fotografowania.


Inteligentne śledzenie obiektów

Nowo przyjęta technologia rozpoznawania obiektów bazująca na sztucznej inteligencji przetwarza ogromną ilość danych w celu wykrycia i śledzenia nawet szybko poruszających się obiektów.
oko

Dokładne rozpoznawanie oka

Enhanced Real-time Eye AF8 niezawodnie rozpoznaje ludzkie twarze i skupia się dokładnie na oczach danej osoby. Nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych ustawień - wystarczy nacisnąć spust migawki.

oko

Trwałe śledzenie oka

Po ustawieniu AF-C, w czasie rzeczywistym Eye AF8 utrzymuje stabilne ustawienie ostrości na poruszającym się obiekcie, nawet gdy część twarzy jest ukryta, twarz jest oświetlona od tyłu lub obiekt jest skierowany w dół.

oko

Wybierz lewe lub prawe oko osoby badanej

Teraz możesz z menu wybrać opcję Lewe oko, Prawe oko lub Automatycznie, dzięki czemu możesz poświęcić więcej uwagi kompozycji. Te wybory można przypisać do niestandardowych przycisków, co pozwala szybko przełączać się między opcjami podczas wykonywania w połowie zdjęć.


Trwałe śledzenie obiektów w ruchu
Real-time Tracking9 niezawodnie utrzymuje ostrość
W przypadku wydarzeń sportowych i innych sytuacji, w których obiekty poruszają się szybko, utrzymywanie ich w ciągłym skupieniu może sprawić, że różnica między złapaniem ważnego, dramatycznego momentu lub jego brakiem.

oko

Nowy algorytm rozpoznawania tematu przenosi na poruszające się obiekty

Nowo opracowany algorytm rozpoznawania obiektów przetwarza informacje przestrzenne na podstawie koloru, odległości obiektu (głębokości), wzoru (jasności) oraz informacji o twarzy i oku przy dużej prędkości w czasie rzeczywistym.

oko

Bezproblemowe przejścia od ciała do twarzy i śledzenia oczu

Podczas fotografowania odległej osoby w ruchu, system śledzenia przechwytuje całe ciało, a pole ostrości płynnie zmienia się pomiędzy twarzą a oczami w zależności od stanu obiektu.

oko

Wystarczy dotknąć i śledzić


Po ustawieniu funkcji Touch Tracking w menu wybierz temat, dotykając monitora. W przypadku zdjęć nieruchomych lub filmów aparat rozpocznie automatyczne śledzenie obiektu.


Ciesz się pięknymi, zadziwiająco szczegółowymi obrazami

Dzięki dużemu czujnikowi i najnowszemu silnikowi przetwarzania obrazu możesz fotografować cokolwiek, co napotkasz w swoim codziennym życiu, z pięknymi wyrazistymi i wyraźnymi obrazami i naturalnymi kolorami, nawet w słabym oświetleniu.

sonyCzujnik o rozdzielczości 24,2 megapiksela i ulepszonym mechanizmie przetwarzania obrazu
Czujnik APS-C ma miedziane okablowanie i udoskonalone przetwarzanie obwodów, które pomagają zwiększyć wydajność zbierania światła. W połączeniu z mechanizmem przetwarzania obrazu pomaga to uzyskać lepszą rozdzielczość obrazu i bardziej naturalny obraz tekstur.
Czystsze obrazy nawet przy słabym oświetleniu
Udoskonalone tłumienie szumów doprowadziło do wyższej jakości obrazu, nawet w ciemnych scenach, w których wymagane jest fotografowanie z wysoką czułością. Natywna czułość ISO została zwiększona do maksymalnej wartości ISO 32000 (przy rozszerzonej czułości ISO przy maksymalnej wartości ISO 102400 dla zdjęć). Redukcja szumów jest szczególnie skuteczna w często wykorzystywanym zakresie średniej i wysokiej czułości.

sony a 6400

sony a 6400Naturalnie wyglądające obrazy pasujące do tego, co widzisz
Algorytmy przetwarzania obrazu odziedziczone po pełnoklatkowych aparatach fotograficznych doprowadziły do ​​bardziej realistycznego odwzorowania kolorów. Ludzkie odcienie skóry wyglądają bardziej naturalnie, a reprodukcja barw roślin została również ulepszona.


Kreatywna produkcja filmowa

Od odczytu w pełnym pikselu bez biningu pikseli, umożliwiającego nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 4K, po opcje HDR (HLG) 3 i S-Log / S-Gamut oraz nagrywanie Slow & Quick Motion, aparat α6400 jest wyposażony w zaawansowane funkcje wspomagające tworzenie kreatywnych filmów.Twórz filmy poklatkowe
W aparacie można wykonywać nowo wprowadzone zdjęcia interwałowe, czyli zdjęcia seryjne z przerwą 1-60 sekund między kolejnymi zdjęciami. Dzięki temu można tworzyć filmy poklatkowe na komputerze PC za pomocą aplikacji Viewer z aplikacji komputerowych Imaging Edge ™.


Vlog z przydatnymi funkcjami
Jeśli fotografujesz vlogi, 180-stopniowy, przechylany monitor LCD jest przydatny do kadrowania własnych ujęć. W przypadku nagrywania dźwięku, oprócz zewnętrznego gniazda mikrofonowego dostępny jest również opcjonalny adapter XLR (dostępny osobno), aby ułatwić korzystanie z mikrofonów pro poziomu, aby zapewnić lepszą jakość dźwięku.


Skorzystaj z różnych funkcji filmowych
Filmy w zwolnionym tempie (do 5x) i szybkim ruchu (do 60x) można nagrywać w aparacie, bez przetwarzania końcowego na komputerze. Alternatywnie można użyć wysokiej szybkości nagrywania 120 klatek na sekundę w formacie Full HD, aby w trakcie postprodukcji tworzyć wysokiej jakości filmy w zwolnionym tempie. Nagrywanie filmu Proxy pozwala na łatwiejszą edycję i podgląd, a funkcja Photo Capture umożliwia wyodrębnianie zdjęć z nagranych filmów.


Skorzystaj z różnych funkcji filmowych. Monitor LCD o wysokiej rozdzielczości z przydatnymi funkcjami dotykowymi

Przechylany ekran LCD o przekątnej 180 stopni pozwala nie tylko wyświetlać scenę przed Tobą - zapewnia szybką kontrolę nad wieloma funkcjami aparatu za pomocą różnych intuicyjnych operacji dotykowych.
oko

Touch Pad zapewnia płynny wybór pola ostrości

Funkcja Touch Pad umożliwia płynne przesuwanie aktualnej pozycji ostrości podczas patrzenia przez wizjer. Po prostu przesuwaj palec po monitorze, aż znajdziesz żądany punkt, na którym chcesz się skupić.

oko

Wybierz Focus i Touch Shutter

Gdy chcesz przesunąć ostrość, nawet na obrzeże ramki, Touch Focus robi to z prostym dotknięciem do monitora. Dzięki funkcji Touch Shutter można ustawić ostrość i wyzwalać migawkę jednym dotknięciem.

oko

Funkcja śledzenia dotykowego w dowolnym momencie

Dzięki funkcji Touch Tracking możesz po prostu dotknąć monitora, aby aktywować śledzenie w czasie rzeczywistym dla zdjęć lub filmów. Aparat natychmiast zablokuje obiekt docelowy i utrzyma go w stałej ostrości


Ustaw swój aparat tak, jak lubisz

Szereg funkcji dostosowywania, odziedziczonych po pełnoklatkowych modelach, zapewnia większą elastyczność i kontrolę nad działaniem aparatu.
oko

Niestandardowe przyciski umieszczają częste operacje na wyciągnięcie ręki

Każdemu z ośmiu przycisków i przycisków aparatu można przypisać jedną z 89 funkcji i operacji, z różnymi operacjami, w zależności od tego, czy robione są zdjęcia, czy filmy, czy w trybie powtórki.

oko

Funkcje My Menu i My Dial zapewniają kontrolę

My Dial pozwala przypisać często używane funkcje do pokrętła sterującego i pokrętła sterowania, aby uzyskać szybszy dostęp podczas fotografowania. Moje menu umożliwia rejestrację do 30 różnych pozycji menu w celu szybkiego dostępu do często używanych pozycji menu.

oko

Wizualizowany ekran konfiguracji do personalizacji

Na ekranie ustawień niestandardowych ilustracja przedstawiająca obsługiwane elementy aparatu pokazuje na pierwszy rzut oka, który przycisk lub przełącznik przypisujesz. Podczas konfigurowania menu funkcji można wyświetlić strukturę rzeczywistego ekranu funkcji.


Dane techniczne i funkcje

Lekki, kompaktowy i solidnie zbudowany, model α6400 ma imponujące możliwości i funkcje. Dzięki superszybkiemu AF i bardzo precyzyjnemu śledzeniu obiektów idealnie nadaje się do robienia szybkich ruchów, a szeroki zakres czułości i oszałamiająca jakość obrazu sprawiają, że nadaje się on do każdej fotograficznej okazji, którą możesz napotkać, bez względu na to, czy robisz zdjęcia lub kręcisz filmy.
Szybki AF o wartości 0,02 sec, z 425 punktami AF z detekcją fazy
Śledzenie w czasie rzeczywistym i AF w czasie rzeczywistym w celu wykrycia i przytrzymania poruszających się obiektów
24,2-megapikselowy sensor Exmor CMOS o wyjątkowej czułości na światło
Nagrywanie filmów w jakości 4K o wysokiej rozdzielczości w celu wspierania poważnej produkcji wideo
180 ° odchylany ekran dotykowy LCD ułatwiający wykonywanie autoportretów oraz zdjęć o wysokim i niskim kącie
size
size

Pełna specyfikacja Sony A6400

Sony
003821
Cechy
Rozmiar matrycy:
APS-C
Rozdzielczość obrazu:
24 megapixeli
Rozdzielczość video:
4K

Obiektyw

KOMPATYBILNOŚĆ OBIEKTYWU Obiektywy Sony E-mount
MOCOWANIE OBIEKTYWU E-mount

Czujnik obrazu

WSPÓŁCZYNNIK PROPORCJI 3: 2
LICZBA PIKSELI (EFEKTYWNA) Około. 24,2 megapiksela
LICZBA PIKSELI (ŁĄCZNIE) Około. 25,0 megapikseli
TYP CZUJNIKA Typ APS-C (23,5 x 15,6 mm), czujnik CMOS Exmor®
SYSTEM PRZECIWPYŁOWY Powłoka zabezpieczająca ładunek na filtrze optycznym i ultradźwiękowym, mechanizm wibracyjny

Nagrywanie (zdjęcia)

FORMAT NAGRYWANIA JPEG (DCF w wersji 2.0, Exif w wersji 23, MPF w wersji bazowej), RAW (format Sony ARW 2.3)
ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE) [3: 2] L: 6000 x 4000 (24 M), M: 4240 x 2832 (12 M), S: 3008 x 2000 (6,0 M)
ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE) [16: 9] L: 6000 x 3376 (20 M), M: 4240 x 2400 (10 M), S: 3008 x 1688 (5,1 M)
ROZMIAR ZDJĘCIA (PIXELS) [1: 1] L: 4000 x 4000 (16 M), M: 2832 x 2832 (8,0 M), S: 2000 x 2000 (4,0 M)
ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE) [ROZLEGŁA PANORAMA] Szeroki: poziomy 12,416 x 1 856 (23 M), pionowy 5 536 x 2160 (12 M), standardowy: poziomy 8 192 x 1 856 (15 M), pionowy 3872 x 2160 (8,4 M)
TRYBY JAKOŚCI OBRAZU RAW, RAW i JPEG (Extra fine, Fine, Standard), JPEG (Extra fine, Fine, Standard)
EFEKT OBRAZU 13 typów: Posteryzacja (Kolor), Posteryzacja (Czarno-biały), Kolor pop, Zdjęcie retro, Kolor częściowy (R / G / B / Y), Monochromatyczny wysoki kontrast, Aparat z zabawkami (Normalny / Zimny ​​/ Ciepły / Zielony / Magenta) , Soft High-key, Soft Focus (High / Mid / Low), HDR Painting (High / Mid / Low), Rich-tone Monochrome, Miniature (Auto / Top / Middle (H) / Bottom / Right / Middle (V) / W lewo), Akwarela, Ilustracja (Wysoka / Średnia / Niska)
KREATYWNY STYL Standardowy, Żywy, Neutralny, Wyczyść, Głęboki, Jasny, Portret, Krajobraz, Zachód słońca, Scena nocna, Jesienne liście, Czarno-biały, Sepia, Pudełko stylów (1-6), (Kontrast (-3 do +3 kroków), Nasycenie (Od -3 do +3 kroków), Ostrość (od -3 do +3 kroków))
PROFIL OBRAZU Standardowy, Żywy, Neutralny, Wyczyść, Głęboki, Jasny, Portret, Krajobraz, Zachód słońca, Scena nocna, Jesienne liście, Czarno-biały, Sepia, Pudełko stylów (1-6), (Kontrast (-3 do +3 kroków), Nasycenie (Od -3 do +3 kroków), Ostrość (od -3 do +3 kroków))
PROFIL OBRAZU Wył., Optymalizator zakresu dynamicznego (Auto / Poziom (1-5)), Automatyczny zakres dynamiki (Automatyczna różnica ekspozycji, Poziom różnicy ekspozycji (1-6 EV, krok 1,0 EV))
PRZESTRZEŃ KOLORÓW standard sRGB (z gamą sYCC) i standard Adobe RGB zgodny z TRILUMINOS Color
14-BITOWY RAW tak
NIESKOMPRESOWANY PLIK RAW -

Nagrywanie (film)

FORMAT NAGRYWANIA XAVC S, format AVCHD Ver. Zgodność z 2.0
KOMPRESJA WIDEO XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC / H.264
FORMAT NAGRYWANIA DŹWIĘKU XAVC S: LPCM 2ch, AVCHD: Dolby® Digital (AC-3) 2-kanałowy, Dolby® Digital Stereo Creator
PRZESTRZEŃ KOLORÓW Standard xvYCC (xvColor po podłączeniu kablem HDMI) zgodny z TRILUMINOS Color
EFEKT OBRAZU Posteryzacja (kolor), posteryzacja (czarno-białe), kolor pop, zdjęcie retro, kolor częściowy (R / G / B / Y), wysoki kontrast monochromatyczny, aparat z zabawkami (normalny / chłodny / ciepły / zielony / magenta), miękki wysoki -klawisz
KREATYWNY STYL Standardowy, Żywy, Neutralny, Wyczyść, Głęboki, Jasny, Portret, Krajobraz, Zachód słońca, Scena nocna, Jesienne liście, Czarno-biały, Sepia, Pudełko stylów (1-6), (Kontrast (-3 do +3 kroków), Nasycenie (Od -3 do +3 kroków), Ostrość (od -3 do +3 kroków))
PROFIL OBRAZU Tak (Off / PP1-PP10) Parametry: Poziom czerni, Gamma (Film, Still, Cine1-4, ITU709, ITU709 [800%], S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), Black Gamma, Knee , Tryb koloru, Nasycenie, Faza koloru, Głębia koloru, Szczegół, Kopiuj, Resetuj
ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE), NTSC XAVC S 4K: 3840 x 2160 (30p, 100 M), 3840 x 2160 (24p, 100 M), 3840 x 2160 (30p, 60 M), 3840 x 2160 (24p, 60 M), XAVC S HD: 1920 x 1080 (120p, 100 M), 1920 x 1080 (120p, 60 M), 1920 x 1080 (60p, 50 M), 1920 x 1080 (30p, 50 M), 1920 x 1080 (24p, 50 M), 1920 x 1080 (60p, 25 M), 1920 x 1080 (30p, 16 M), AVCHD: 1920 x 1080 (60i, 24M, FX), 1920 x 1080 (60i, 17M, FH)
ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE), PAL XAVC S 4K: 3840 x 2160 (25p, 100 M), 3840 x 2160 (25p, 60 M), XAVC S HD: 1920 x 1080 (100p, 100 M), 1920 x 1080 (100p, 60 M), 1920 x 1080 (50p, 50 M), 1920 x 1080 (25p, 50 M), 1920 x 1080 (50p, 25 M), 1920 x 1080 (25p, 16 M), AVCHD: 1920 x 1080 (50i, 24 M, FX ), 1920 x 1080 (50i, 17 M, FH)
SZYBKOŚĆ KLATEK OBRAZU Tryb NTSC: 1 kl./s, 2 kl./s, 4 kl./s, 8 kl./s, 15 kl./s, 30 kl./s, 60 kl./s, 120 kl./s, tryb PAL: 1 kl./s, 2 kl./s, 3 kl./s, 6 kl./s, 12 kl./s, 25 kl./s, 50 kl./s, 100 kl./s,
ROZMIAR OBRAZU (LICZBA KLATEK / BITRATE) Tryb NTSC: 1920 x 1080 (60p, 30p, 24p), tryb PAL: 1920 x 1080 (50p, 25p)
FUNKCJE FILMOWE Wyświetlanie poziomu dźwięku, poziom nagrywania audio, selektor PAL / NTSC, nagrywanie proxy (1280 x 720 (ok. 9 Mbps)), TC / UB (wstępne ustawienia TC / UB ustawienia wstępnego / formatu TC / TC Run / TC Make / UB Time Rec) , Automatyczna wolna migawka, Kontrola REC, Czysta informacja HDMI. (Wybór WŁ. / WYŁ.), Wyśw. Gamma. Wspierać
WYJŚCIE HDMI 3840 x 2160 (30p), 3840 x 2160 (25p), 3840 x 2160 (24p), 1920 x 1080 (60p), 1920 x 1080 (60i), 1920 x 1080 (50p), 1920 x 1080 (50i), 1920 x 1080 (24p), YCbCr 4: 2: 2 8 bit / RGB 8 bitów

System rejestracji

INFORMACJE O LOKALIZACJI LINK ZE SMARTFONA tak
GŁOSKA BEZDŹWIĘCZNA Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick Micro (M2), karta pamięci SD, karta pamięci SDHC (zgodna z UHS-I), karta pamięci SDXC (zgodna z UHS-I), karta pamięci microSD, karta pamięci microSDHC , karta pamięci microSDXC
GNIAZDO KARTY PAMIĘCI Czytnik z wieloma gniazdami na kartę pamięci Memory Stick Duo ™ / SD

Redukcja szumów

REDUKCJA SZUMÓW NR długich ekspozycji: wł. / Wył., Dostępny przy czasach otwarcia migawki dłuższych niż 1 s, NR wysokiej czułości: Normalna / Niska / Wyłączona
MULTI FRAME NR Auto / ISO 100 do 102400

Balans bieli

TRYBY BALANSU BIELI Auto / Światło dzienne / Cień / Pochmurno / Światło żarowe / Światło jarzeniowe (Ciepły biały / Zimny ​​biały / Dzień Biały / Światło dzienne) / Błysk / Temperatura podwodna / barwna (2500 do 9900K) i filtr kolorów (G7 do M7 (57-stopniowy), A7 do B7 (29 kroków)) / Niestandardowy
MIKROREGULACJA AWB Tak (od G7 do M7, 57-krok) (od A7 do B7, 29-krok)
PRIORYTET USTAWIONY W AWB tak
BLOKADA MIGAWKI Tak (Shut. Halfway Down / Cont. Shooting / Off)
BRACKETING 3 ramki, możliwość wyboru H / L

Skupiać

TYP OSTROŚCI Fast Hybrid AF (AF z detekcją fazy / AF z detekcją kontrastu) 2
CZUJNIK OSTROŚCI Czujnik CMOS Exmor®
PUNKT OSTROŚCI 425 punktów (AF z detekcją fazową) / 425 punktów (AF z detekcją kontrastu)
ZAKRES CZUŁOŚCI OSTROŚCI EV-2 do EV 20 (odpowiednik ISO 100 z dołączonym obiektywem F2.0)
TRYB OSTROŚCI AF-A (automatyczny AF), AF-S (pojedynczy AF), AF-C (ciągły AF), DMF (bezpośrednie ręczne ustawianie ostrości), ręczne ustawianie ostrości
STREFA ZAINTERESOWANIA Szeroki (425 punktów (AF z detekcją fazy), 425 punktów (AF z detekcją kontrastu)) / Strefa / Centrum / Elastyczny punkt (S / M / L) / Rozszerzony elastyczny punkt / śledzenie (Szeroki / Strefa / Centrum / Elastyczny punkt ( S / M / L) / Rozszerzona elastyczna plamka)
INNE FUNKCJE AF z włączonym okiem (tylko dla podłączonych LA-EA2 lub LA-EA4 (sprzedawane oddzielnie)), śledzenia obiektów, AF oczu (wybór prawego / lewego oka), mikro regulacji AF dla LA-EA2 lub LA-EA4 (sprzedawane oddzielnie), Kontrola predykcyjna, blokada ostrości, Swt. Obszar AF V / H, Rejestrowanie obszaru AF., Circ. punktu ostrości
WSPOMAGANIE AF Tak (z wbudowanym typem LED)
ZAKRES OŚWIETLENIA AF Około. 0,3 – ok. 3,0 m (z dołączonym obiektywem E PZ 16–50 mm F3,5–5,6 OSS)
TYP OSTROŚCI ZA POMOCĄ LA-EA3 (SPRZEDAWANE ODDZIELNIE) wykrywanie fazy

Ekspozycja

TYP POMIARU Pomiar z oceną 1200 stref
CZUJNIK POMIARU Czujnik CMOS Exmor®
CZUŁOŚĆ POMIARU EV-2 do EV20 (przy ISO100 z dołączonym obiektywem F2.0)
TRYB POMIARU Wielosegmentowy, centralnie ważony, Punktowy, Punktowy standardowy / Duży, Cały ekran Średni, Podświetlenie
KOMPENSACJA EKSPOZYCJI +/- 5,0 EV (do wyboru 1/3 EV, 1/2 EV)
BRAKETING EKSPOZYCJI Bracket: Cont., Bracket: Pojedyncze, 3/5/9 klatek do wyboru. Przy 3 lub 5 klatkach, w krokach co 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0 lub 3,0 EV, z 9 klatkami, w krokach co 1/3, 1/2, 2/3 lub 1,0 EV.
BLOKADA AE Zablokowane po naciśnięciu przycisku migawki do połowy. Dostępne z przyciskiem blokady AE. (On / Off / Auto)
TRYBY EKSPOZYCJI AUTO (iAuto / Lepsza automatyka), Zaprogramowana AE (P), Priorytet przysłony (A), Priorytet czasu otwarcia migawki (S), Ręczny (M), Film (Zaprogramowana AE (P) / Priorytet przysłony (A) / Prędkość migawki) priorytet (S) / Ręczny (M)), Wolny i Szybki ruch (Zaprogramowana AE (P) / Priorytet przysłony (A) / Priorytet szybkości migawki (S) / Ręczny (M)), Rozległa panorama, Wybór sceny
CZUŁOŚĆ ISO (ZALECANY INDEKS EKSPOZYCJI) Zdjęcia: ISO 100-32000 (numery ISO do ISO 102400 można ustawić jako rozszerzony zakres ISO.), AUTO (ISO 100-6400, możliwy do wyboru dolny limit i górny limit), Filmy: odpowiednik ISO 100-32000, AUTO (ISO 100-6400, do wyboru dolny limit i górny limit)
WYBÓR SCEN Portret, Sport, Makro, Krajobraz, Zachód słońca, Nocna scena, Ręczny zmierzch, Nocny portret, Anti-Motion Blur

Wizjer

TYP WIZJERA Wizjer elektroniczny 1,0 cm (typ 0.39) (kolor)
LICZBA KROPEK 2,359,296 punktów
KONTROLA JASNOŚCI (WIZJER) Auto / Manual (5 kroków od -2 do +2)
KONTROLA TEMPERATURY BARWOWEJ Ręczny (5 kroków)
POKRYCIE POLA 100%
POWIĘKSZENIE Około. 1,07x (odpowiednik aparatu 35 mm: ok. 0,70x) z obiektywem 50 mm w nieskończoności, -1 m -1
REGULACJA DIOPTRII -4,0- + 3,0 m -1
EYE POINT Około. 0,91 cala (23 mm) od soczewki okularu, 0,84 cala (21,4 mm) od ramki okularu przy -3,28 stóp (-1 m) -1 (standard CIPA)
WYBÓR SZYBKOŚCI RAMKI FINDERA Tryb NTSC: STD 60fps / HI 120fps, tryb PAL: STD 50fps / HI 100fps
WYŚWIETL ZAWARTOŚĆ Wyświetlacz graficzny, wyświetlanie wszystkich informacji, brak informacji na wyświetlaczu, cyfrowy wskaźnik poziomu, histogram

Wyświetlacz LCD

TYP MONITORA 2,95 w (3,0) typu TFT szerokiego
LICZBA KROPEK 921 600 punktów
PANEL DOTYKOWY tak
KONTROLA JASNOŚCI Ręcznie (5 kroków od -2 do +2), tryb Sunny Weather
REGULOWANY KĄT O ok. 180 stopni, w dół o około. 74 stopnie
WYŚWIETLACZ REGULACJI OBRAZU W CZASIE RZECZYWISTYM (LCD) Włącz / Wyłącz
QUICK NAVI tak
FOCUS MAGNIFIER Tak Focus Magnifier (5,9x, 11,7x)
ZEBRA Tak (do wyboru poziom + zakres lub dolny limit jako ustawienie niestandardowe)
OSIĄGAJĄC MF Tak (ustawienie poziomu: Wysoki / Średni / Niski / Wyłączony, Kolor: Biały / Czerwony / Żółty / Niebieski)
INNI WhiteMagic, Grid Line (Rule of 3rds Grid / Square Grid / Diag. + Square Grid / Off), Movie Marker (Center / Aspect / Safety Zone / Guideframe)
WYŚWIETL ZAWARTOŚĆ Wyświetlacz graficzny, wyświetl wszystkie informacje, brak wyświetlania. Info, cyfrowy wskaźnik poziomu, histogram, wizjer, wyłączony monitor

Inne funkcje

WYCZYŚĆ POWIĘKSZENIE OBRAZU Zdjęcia: Ok. 2x, filmy: Ok. 1,5x (4K), ok. 2x (HD)
ZOOM CYFROWY Inteligentny zoom (zdjęcia): M: Ok. 1.4x, S: Ok. 2x, zoom cyfrowy (zdjęcia): L: Ok. 4x, M: Ok. 5.7x, S: Ok. 8x, zoom cyfrowy (film): Ok. 4x
WYKRYWANIE TWARZY Tryby: Priorytet twarzy w AF (wł. / Wył.), Priorytet twarzy w pomiarze wielokrotnym (wł. / Wył.), Rejestracja. Priorytet twarzy (wł. / Wył.), Rejestracja twarzy, maks. liczba wykrywalnych: 8
SAMOWYZWALACZ Z AUTOPORTRETEM tak
INNI Nagrywanie interwałowe, Zdjęcie z uśmiechem: Migawka uśmiechu (do wyboru z 3 kroków), Migawka dotykowa, Ostrość dotykowa: Tak (Ostrość dotykowa / Panel dotykowy / Śledzenie dotykowe), ISO AUTO Min. SS, Bright Monitoring, Set File Name, Help guide, Area Setting, Shop Front Mode, Zoom Ring Rotate
GOTOWY NA EYE-FI -

Migawka

RODZAJ Sterowany elektronicznie, pionowy, z ogniskową
SZYBKOŚĆ MIGAWKI Zdjęcia: od 1/4000 do 30 sekund, żarówki, filmy: od 1/4000 do 1/4 (1/3 kroków), do 1/60 w trybie AUTO (do 1/30 w trybie automatycznej wolnej migawki)
SYNCHRONIZACJA FLASH. PRĘDKOŚĆ 1/160 sek
ELEKTRONICZNA PRZEDNIA KURTYNA MIGAWKI Tak (ON / OFF)
CICHA STRZELANKA TAK (ON / OFF)

Stabilizacja obrazu

RODZAJ Nieobsługiwane (stabilizacja obrazu obsługiwana przez obiektyw)

Flash Control

RODZAJ Wbudowana lampa błyskowa
NR PRZEWODNIKA 6 (w metrach przy ISO 100)
ZASIĘG LAMPY BŁYSKOWEJ 16 mm (ogniskowa nadrukowana na korpusie obiektywu)
KONTROLA Przedbłysk TTL
KOMPENSACJA BŁYSKU +/- 3,0 EV (przełączane między krokami 1/3 i 1/2 EV)
BRACKETING FLASH Możliwość wyboru klatek 3/5/9. Przy 3 lub 5 klatkach, w krokach co 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0, 3,0 EV, z 9 klatkami, w krokach co 1/3, 1/2, 2/3, 1,0 EV.
TRYBY FLASH Lampa błyskowa wyłączona, Błysk automatyczny, Błysk wypełniający, Synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, Synchronizacja z tyłu, Redukcja efektu czerwonych oczu (możliwość włączenia / wyłączenia), Sterowanie bezprzewodowe 4 , Synchronizacja z dużą prędkością 4
CZAS RECYKLINGU Około. 4 sek
ZGODNOŚĆ Z ZEWNĘTRZNĄ LAMPĄ BŁYSKOWĄ Sony α System Flash kompatybilny z butami Multi Interface Shoe, przymocuj adapter buta do lampy błyskowej kompatybilnej z stopką akcesoriów Auto-lock
BLOKADA POZIOMU FE tak
STEROWANIE BEZPRZEWODOWE Tak (Sygnał świetlny: Dostępne z błyskiem wypełniającym, synchronizacją z długimi czasami, synchronizacją z dużą prędkością / sygnałem radiowym: dostępne z lampą błyskową wypełniającą, synchronizacją z tyłu, synchronizacją z długimi czasami ekspozycji, synchronizacją z dużą prędkością)

Napęd

TRYBY JAZDY Pojedyncze zdjęcia, Zdjęcia seryjne (do wyboru Hi + / Hi / Średnie / Lo), Samowyzwalacz, Samowyzwalacz (Kontynuacja), Bracket: Pojedynczy, Bracket: Kont., Wspornik balansu bieli, Wspornik DRO
CIĄGŁA PRĘDKOŚĆ JAZDY (OK. MAX.) Zdjęcia seryjne: Hi +: 11 fps, Hi: 8 fps, Mid: 6 fps, Lo: 3 fps 5
LICZBA MOŻLIWYCH DO ZAPISANIA KLATEK (W PRZYBLIŻENIU) JPEG Extra fine L: 99 klatek, JPEG Fine L: 115 klatek, JPEG Standard L: 116 klatek, RAW: 46 klatek, RAW i JPEG: 44 klatek 6 5
SAMOWYZWALACZ 10 sekund opóźnienia / 5 sekund opóźnienia / 2 sekund opóźnienia / Ciągły samowyzwalacz (3 klatki po 10 sekundach opóźnienia / 5 klatek po 10 sekundach opóźnienia / 3 klatki po 5 sekundach opóźnienia / 5 klatek po 5 sekundach opóźnienia / 3 klatek po 2 sekundach opóźnienie / 5 klatek po 2 sekundach opóźnienia) / Bracketing samowyzwalacza (Off / 2 s delay / 5 sec delay / 10sec delay)

Odtwarzanie nagranego dźwięku

UJĘCIE tak
TRYBY Pojedynczy (z lub bez informacji zdjęciowych Y Histogram RGB i ostrzeżenie o podświetleniu / cieniu), widok indeksu 12/30 klatek, Tryb powiększonego wyświetlania (L: 16,7x, M: 11,8x, S: 8,3x, Panorama [Standard]: 19,2 x, Panorama [Szeroki]: 29,1x), Automatyczny podgląd (10/5/2 sek., Wył.), Orientacja obrazu (do wyboru Auto / Manual / Wył.), Pokaz slajdów, przewijanie panoramy, Wybór folderu (Data / Nieruchome / AVCHD / XAVC S HD / XAVC S 4K), przewijanie do przodu / do tyłu (film), usuwanie, ochrona, ocena, wyśw.
Berło
INTERFEJS PC Pamięć masowa, MTP, komputer PC
TERMINAL MULTI / MICRO USB TAK
NFC ™ Tak (kompatybilny z tagiem NFC na forum typu 3), pilot zdalnego sterowania, udostępnianie jednym dotknięciem
BEZPRZEWODOWA SIEĆ LAN (WBUDOWANA) Kompatybilny z Wi-Fi, IEEE 802.11b / g / n (pasmo 2,4 GHz) 8 , Zobacz na smartfonie, Zdalne sterowanie przez smartfon, Wyślij do komputera, Wyświetl w telewizji
BLUETOOTH® Tak (Bluetooth Standard w wersji 4.1 (pasmo 2,4 GHz))
WYJŚCIE HD Złącze mikro HDMI (Type-D), BRAVIA Sync (Control for HDMI), PhotoTV HD, wyjście filmowe 4K / zdjęcie 4K PB
BUT WIELOFUNKCYJNY Tak
TERMINAL MIC Tak (minijack stereo 3,5 mm)
TERMINAL DC IN -
TERMINAL SYNCHRONIZACJI -
TERMINAL SŁUCHAWKOWY -
ZŁĄCZE PIONOWEGO UCHWYTU -
PC REMOTE tak
AUDIO
MIKROFON Wbudowany mikrofon stereo lub XLR-K2M / XLR-K1M / ECM-XYST1M (sprzedawany oddzielnie)
GŁOŚNIK Wbudowany, monofoniczny
Wydrukować
ZGODNE STANDARDY Exif Print, Print Image Matching III, ustawienie DPOF
Funkcja niestandardowa
RODZAJ Ustawienia przycisków niestandardowych, Ustawienia programowalne (zestawy 3 korpusów / karta pamięci 4 zestawy), Moje menu, Moje pokrętło, Zestaw zdjęć Reg Cust
Kompensacja obiektywu
OPRAWA Cieniowanie obwodowe, aberracja chromatyczna, zniekształcenia
Moc
DOSTARCZONA BATERIA Jeden akumulator NP-FW50
ŻYWOTNOŚĆ BATERII (ZDJĘCIA) Około. 360 zdjęć (wizjer) / ok. 410 zdjęć (monitor LCD) (standard CIPA) 10
ŻYWOTNOŚĆ BATERII (FILM, RZECZYWISTE NAGRANIE) Około. 70 min (wizjer) / ok. 75 min (monitor LCD) (standard CIPA) 11
ŻYWOTNOŚĆ BATERII (FILM, NAGRYWANIE CIĄGŁE) Około. 125 min (wizjer) / ok. 125 min (monitor LCD) (standard CIPA)
ŁADOWANIE AKUMULATORA WEWNĘTRZNEGO tak
ZASILANIE ZEWNĘTRZNE Zasilacz sieciowy AC-PW20 (sprzedawany oddzielnie)
ZUŻYCIE ENERGII Z WIZJEREM Zdjęcia: ok. 2,4 W (z dołączonym obiektywem E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS), filmy: około. 3,5 W (z przymocowanym obiektywem E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS)
POBÓR MOCY Z EKRANEM LCD Zdjęcia: ok. 2,1 W (z dołączonym obiektywem E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS), filmy: ok. 3,5 W (z przymocowanym obiektywem E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS)
ZASILACZ USB tak
Inni
TEMPERATURA ROBOCZA 32 - 104 stopni F / 0 - 40 stopni C
Rozmiar waga
WAGA (Z BATERIĄ I KARTĄ PAMIĘCI W ZESTAWIE) Około. 14,3 uncji / ok. 403 g
WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁ.) Około. 120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm, Ok. 120,0 mm x 66,9 mm x 49,9 mm (od uchwytu do monitora) / Ok. 4 3/4 ”x 2 3/4” x 2 3/8 ”, Ok. 4 3/4 ”x 2 3/4” x 2 ”(od uchwytu do monitora)

Zobacz także