Angeldbird Dual Card Reader Czytnik kart pamięci USB C (SDD31PK)

Angeldbird Dual Card Reader Czytnik kart pamięci USB C (SDD31PK)

349,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Podwójny czytnik kart Angelbird SD

Zbudowany z modułową konstrukcją, która bezproblemowo łączy się z innymi modelami czytników kart, podwójny czytnik kart SD firmy Angelbird jest przeznaczony do szybkiego przyjmowania nośników SD, SDHC i SDXC, z natywną obsługą UHS-II i wsteczną kompatybilnością z UHS. Łączy się z hostem z systemem Windows, Mac, Linux, iPadOS lub Android za pomocą portu USB Type-C, który działa w standardzie 10 Gb / s USB 3.2 Gen 2. Jeśli Twój system nie obsługuje standardu USB 3.2 Gen 2, jest kompatybilny wstecz z innymi standardami USB. Ponadto, ponieważ port USB Type-C ma ten sam interfejs co Thunderbolt 3, ten czytnik kart jest bezpośrednio podłączony do portów Thunderbolt 3. Aby dodatkowo ułatwić łączność systemu, dołączony jest zarówno kabel 19,7 cala z USB typu C na typ C, jak i adapter z USB typu C na typ A.

Podwójny czytnik kart SD Angelbird jest zasilany z magistrali, co oznacza, że ​​jest zasilany bezpośrednio z portu USB lub Thunderbolt hosta systemu, bez dodatkowych kabli ani zasilaczy. Konstrukcja Solid Stack umożliwia modularne układanie wielu czytników kart w stos, a port USB Type-C oferuje wbudowaną łączność Solid Connect, która pomaga zapewnić stabilne, nieprzerwane przesyłanie danych, a także ochronę kabla przed zużyciem. Wreszcie, wbudowane przełączniki ochrony przed zapisem w każdym gnieździe na kartę pomagają chronić zawartość nośnika SD przed przypadkowym skasowaniem.

Aby podwójny czytnik kart SD mógł być używany z nośnikami microSD, dołączony jest adapter microSD do SD. W zestawie znajduje się również kabel USB typu C do typu C oraz przejściówka z USB typu C na typ A. Uwaga: aby otrzymać pełną ograniczoną 3-letnią gwarancję, ten produkt należy zarejestrować w portalu usług osobistych Angelbird w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli nie zostanie zarejestrowany w tym okresie, obowiązuje prawny okres gwarancji właściwy dla danego rynku.


Specyfikacja

  • Gniazda kart pamięci 2 x SDXC (UHS-II [312 MB / s])
  • Złącze hosta 1 x USB Type-C (męski)
  • Interfejs komputera hosta USB 3.1 drugiej generacji (10 Gb / s)
  • Zasilanie magistrali Thunderbolt, USB
  • Wymiary (szer. X wys. X gł.) 95 x 65 x 12 mm
  • Waga 20 g
Angelbird
041820