Duplikator CopyWriter SD/microSD

Microboards Duplikator CopyWriter SD/microSD

Duplikator CopyWriter SD/microSD

6 100,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 14 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Nowe duplikatory typu CopyWriter Flash firmy Microboards pozwalają na skopiowanie nośników typu USB Stick lub kart SD w mgnieniu oka. Dostępne w konfiguracji z 37 slotami, umożliwiają wykonanie do 11 kopii na raz na jednym urządzeniu. Wykonywanie kopii za pomocą duplikatora CopyWriter Flash jest łatwe: po prostu włóż lub wsuń kopię-matkę (USB Stick albo kartę SD) oraz do 11 pustych nośników, a potem naciśnij przycisk OK. Wielkość nośników nie jest problemem – wspierane są nawet najnowsze karty SDHC 32GB! Asynchroniczna technologia kopiowania oraz duża pamięć podręczna (memory cache) pozwala na niezależne działanie każdego slota.

Kopiowanie do nieograniczonej wielkości oraz ładowanie i rozładowanie urządzeń docelowych ‘w biegu’: gdy tylko jakiś slot sygnalizuje gotowość, można usunąć skopiowany nośnik i włożyć kolejny, czysty.

Ponieważ te kopiarki działają bez pomocy komputera, są łatwe w użytku dla każdego. Porównanie poziomu bitów zapewnia, że kopiowanie udaje się za każdym razem.

Wspierane są wszystkie obecne formaty (Fat 16, Fat 32), i urządzenia te mają roczną gwarancję firmy Microboards.

Duplikatory CopyWriter Flash mogą być również używane do kasowania zawartości z urządzeń typu ‘flash’, pozostawiając czyste, niesformatowane nośniki.

Microboards
040082