CopyWriter Pro Blu-ray

Microboards CopyWriter Pro Blu-ray

CopyWriter Pro Blu-ray

5 790,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 14 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Seria duplikatorów wieżowych pod nazwą CopyWriter posiada 1, 4, 7 lub 10 napędów nagrywających (8X) oraz wbudowaną pamięć (dysk twardy) wielkości 500GB do przechowywania obrazów płyt-matek. Intuicyjny wyświetlacz menu i 8-przyciskowy interfejs kontrolny zapewniają łatwą, prostą obsługę nawet początkującemu użytkownikowi, jednocześnie zaspokajając zaawansowane potrzeby profesjonalistów.

Dzięki wieżom z serii CopyWriter Blu można skopiować płyty Blu-ray pojedynczo lub na tysiące. Wieże nagrywające z szybkością do 8X mają możliwość kopiowania nie tylko płyt typu Blu-ray (BD-R, BD-R DL, BD-RE), ale również CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL i DVD+R/RW – wszystkie na tym samym systemie.

Wbudowany dysk twardy (500GB) pozwala na przechowywanie wielu obrazów płyt-matek lub na wybieranie dowolnych ścieżek i miksowanie własnych płyt. Po podłączeniu  do komputera można w prosty sposób (metodą ‘przeciągnij i upuść’) wybrać pliki przeznaczone do nagrania i przenieść je na HDD. Intuicyjny, 8-przyciskowy panel ułatwia kopiowanie płyt nawet nowicjuszom, posiadając jednocześnie takie zaawansowane funkcje jak tryb weryfikacji płyt.

Jednak funkcjonalność to nie wszystko, jeśli zabraknie niezawodności działania. Wysokiej jakości komponenty oraz dokładny montaż, wsparty profesjonalnym serwisem i 2-letnią gwarancją, zapewniają bezproblemowe wypalanie płyt przez wiele lat.

Seria CopyWriter dostępna jest również w wersji Lightscribe lub CD/DVD (tylko dla płyt CD lub DVD).

Microboards