Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal
   Zhiyun Crane 3S-E gimbal

   Zhiyun Crane 3S-E gimbal

   3 059,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   STA000118


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl


    Crane 3S

    Od intensywnego kręcenia ujęć po filmowanie w studiu, różne rodzaje środowiska fotografowania wymagają zarówno dużej pojemności, jak i elastyczności sprzętu fotograficznego. Mając na uwadze twórców filmowych, ZHIYUN uznał, że seria Crane może być jeszcze lepiej przystosowana do surowego i nieprzewidywalnego środowiska filmowego. Przedstawiamy nowy CRANE 3S, legendarny gimbal oparty na dziedzictwie innowacji ze wspaniałymi silnikami i zupełnie nową modułową konstrukcją, która ma na celu szersze zastosowanie i intuicyjne sterowanie.


    Przeprojektowano pod kątem bardziej ambitnych ustawień aparatu

    To nie jest zwykła aktualizacja, ale rekonstrukcja. CRANE 3S jest zbudowany z zupełnie nowych silników SUPER, które pozwalają na Max. Ładowność 6,5 kg dla szerokiej gamy ustawień aparatu.


    Wysuwane ramię. Większą elastyczność

    Celem jest szersza kompatybilność, ale zapewniona jest elastyczność. W przypadku większych zestawów kamer kinowych użytkownicy mogą przymocować moduł rozszerzenia do osi przechyłu, aby uzyskać więcej miejsca, natomiast w przypadku mniejszych zestawów DSLR moduł rozszerzający można odłączyć, aby uzyskać większą przenośność.


    Modułowa konstrukcja

    W CRANE 3S uchwyt jest odłączany z dwiema dostępnymi opcjami: uchwyt TransMount EasySling i uchwyt TransMount SmartSling. Możesz albo zamontować uchwyt EasySling, aby przedłużyć uchwyt, aby uzyskać większy komfort pracy w pozycji pionowej i podwieszanej, lub wybrać uchwyt SmartSling z intuicyjnym panelem sterowania i ekranem OLED, do bezpośredniej regulacji parametrów kamery i gimbala, lub połączyć je razem!


    Zgodność krzyżowa

    Do wykonywania trudnych zadań fotografowania CRANE 3S oferuje wszechstronne rozwiązanie dzięki kompatybilności krzyżowej. Mody uchwytów można łatwo oddzielić i oba zapewniają wiele otworów gwintowych o różnych rozmiarach do montażu akcesoriów. Modułowa konstrukcja pozwala na większą kompatybilność z CRANE 3S, podobnie jak z wózkiem z napędem, wysięgnikiem, kamerą kablową, Easyrig itp.


    Ciągłe przestoje obsługiwane przez PowerPlus

    Oprócz wkładania baterii CRANE 3S oferuje port DC-IN, który obsługuje wejście do 25,2 V do bezpośredniego ładowania. Nowy ekscytujący zestaw akumulatorów TransMount PowerPlus może pomieścić 6 * 18650 akumulatorów, co daje więcej siły gimbalowi w dostosowywaniu się do ciągłych intensywnych ruchów i służy jako kompaktowy, ale szybko ładujący się bank energii dla Twoich urządzeń.


    Fenomenalna prędkość

    Aby ułatwić korzystanie z zaawansowanych funkcji w różnych warunkach fotografowania, CRANE 3S jest napędzany nowym systemem algorytmów, który zapewnia fenomenalną szybkość reakcji i płynność. W szybkiej akcji CRANE 3S jest w stanie wytrzymać silny wiatr i siły G. Bez kompromisów.


    Prawidłowo obliczone 55 °: szersze widzenie

    Prawidłowo pochylona oś przechyłu o 55 ° została zaprojektowana tak, aby zapewniać niezablokowany widok i zapewnia wystarczająco dużo miejsca do zamontowania dużych zestawów kamer kinowych.


    Ulepszony system Zoom & Focus

    Aby zaspokoić potrzeby kinematografii, do systemu powiększania i ogniskowania dodano większe wsporniki obiektywów. Pokrętło ostrości jest wyposażone w białą tablicę do oznaczania zakresu ostrości. Powiększanie można realizować synchronicznie za pomocą uchwytu SmartSling.


    Potrójna kontrola

    ZHIYUN dba o potrzeby wszystkich filmowców. Dzięki gimbalom ZHIYUN i systemowi przesyłania obrazu TransMount dostępne są trzy opcje sterowania dla filmowców pracujących w ekipie filmowej lub w pojedynkę: sterowanie z gimbala, ze smartfona lub kontrolera czujnika ruchu.


    Timelapse Master

    Funkcja timelapse gimbala jest ulepszona dzięki TransMount Image Transmission System. Teraz możesz nie tylko zdalnie monitorować strzały, ale także będziesz mógł kontynuować fotografowanie po wyjściu z aplikacji.


    Specyfikacja:

    Stabilizator:

    • Po odchyleniu w ruchu : Maks. : ± 0,3 ° Standard : ± 0,1 ° Min. : ± 0,05 °
    • Po odchyleniu w stanie statycznym : Maks. : ± 0,04 ° Min. : ± 0,01 °
    • Zakres mechaniczny przechyłu : Standard : 360 °
    • Roll Mechanical Range : Maks. : 75 ° Standard : 330 ° Min. : -255 °
    • Zakres kąta ruchu osi obrotu: Standard : 360 ° Nieograniczony obrót
    • Prawidłowy ładunek : Maks. 6500 g Min. 600 g

    Bateria:

    • Napięcie pracy Maks. : 25,2 v Standard : 11,1 v Min. 9,8 v
    • Napięcie wyjściowe Standard : 5 v
    • Operacja Temperatura Maks. : 45 ° C Standard : 25 ° C Min. : -10 ° C
    • Czas pracy baterii Standard : 12 godz Dane laboratoryjne 1
    • Czas ładowania Standard : 4 godz Dane laboratoryjne 2


    zhiyun-crane-3s-gimbal-nowosc.jpg

    Zhiyun-Tech
    STA000118

    Szczegółowe odniesienia

    Zhiyun Crane 3S-E gimbal

    3 059,00 zł
    Brutto