Kontroler kamer PTZ Optics SuperJoy
   Kontroler kamer PTZ Optics SuperJoy
   Kontroler kamer PTZ Optics SuperJoy

   Kontroler kamer PTZ Optics SuperJoy

   5 499,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   | MPN (kod producenta): PT20X-LINK-4K-WH

   ILOŚĆ

   Kalkulator Grenke

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Stwórz potężne, precyzyjne i wszechstronne doświadczenie produkcyjne

    Przedstawiamy PTZOptics SuperJoy, kontroler joysticka kamery PTZ zaprojektowany z myślą o płynnym i wydajnym przepływie pracy w produkcji. SuperJoy przenosi zdalne operacje obrotu, pochylenia i zoomu kamery na wyższy poziom dzięki uproszczonemu interfejsowi użytkownika z zaawansowanymi elementami sterującymi dla zaawansowanych użytkowników.


    Usprawniona produkcja w czasie rzeczywistym

    Wyjście wideo HDMI SuperJoy zapewnia podgląd wideo 1080p dla każdej kamery podłączonej do SuperJoy, która ma dostępny kanał wideo RTSP. Wyjście wideo HDMI jest idealne do podglądu kamer w sieci lokalnej. W ten sposób kontroler SuperJoy można skonfigurować w dowolnym miejscu w sieci, aby uzyskać sterowanie kamerami PTZ z podglądem wideo na żywo o niskim opóźnieniu.


    Niestandardowe sterowanie różnymi kamerami i urządzeniami

    Jednoczesne sterowanie obrotem, pochyleniem i zoomem w kamerach IP, NDI® i szeregowych wielu marek, w tym PTZOptics, HuddleCamHD, Sony, BirdDog, Lumens, Marshall, NewTek i Panasonic (nowsze kamery Panasonic obsługujące Sony VISCA będą działać).


    Od zaawansowanych użytkowników po nowicjuszy - kontroler dla każdego.

    Dzięki trzem trybom sterowania skoncentrowanym na użytkowniku, zaprojektowanym z myślą o różnych poziomach umiejętności, SuperJoy oferuje niezrównaną elastyczność dla zespołów produkcyjnych o różnym doświadczeniu.


    Bezkonkurencyjna gwarancja

    Dzięki solidnym gwarancjom dołączonym standardowo do każdego produktu, możesz zaufać rozwiązaniom PTZOptics, które zapewniają wysoką wydajność od pierwszego dnia i przez wiele lat. Kontroler SuperJoy jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją na części i robociznę. PTZOptics dotrzymuje obietnicy ochrony inwestycji, zapewniając naprawy lub wymianę produktów na czas trwania gwarancji.

    Schemat

    PTZOptics

    Szczegółowe odniesienia