Aparat Panasonic DMC FZ300EPK

Aparat Panasonic DMC FZ300EPK

Aparat Panasonic DMC FZ-300

1 849,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

ZADZWOŃ
I NEGOCJUJ

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Film: https://youtu.be/7pCIKlXfjNo

obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT F2.8 25-600 mm
Wytrzymała obudowa - Odporna na kurz i  wilgoć
Wideo 4K / 4K PhotoLepsze zbliżenia dzięki zaawansowanemu obiektywowi LEICA DC
Obiektyw LEICA DC 25–600 mm w aparacie LUMIX DMC-FZ300 umożliwia uzyskanie większego przybliżenia, a przysłona F2,8 gwarantuje fantastyczną jakość zarówno ujęć panoramicznych, jak i zdjęć konkretnych obiektów fotografowanych z oddali. Dzięki szerokiemu zakresowi zoomu oraz najnowszej 5‑osiowej technologii Hybrid O.I.S + (optyczna stabilizacja obrazu) aparat DMC-FZ300 umożliwia uzyskiwanie wyraźnych zdjęć niemal w każdej sytuacji, nawet przy fotografowaniu ptaków w koronach drzew czy dzieci bawiących się w morzu. Szybki autofokus (Light Speed AF) aparatu hybrydowego sprawia, że fotografowi nie umknie żadna ważna scena, a nowa technologia Depth From Defocus (DFD), polegająca na obliczaniu odległości od obiektu na podstawie dwóch obrazów z różnym poziomem ostrości, jeszcze bardziej skraca czas ustawiania tego parametru.
4K w zasięgu ręki
Technologia 4K firmy Panasonic w aparacie DMC-FZ300 oznacza, że użytkownik otrzymuje narzędzie do rejestracji obrazu w tej technologii, które zmieści się w jego dłoni. Wideo 4K ma czterokrotnie większą rozdzielczość w porównaniu z tradycyjnym formatem Full HD, co oznacza niezwykle wyraźny, a tym samym zaskakująco realistyczny obraz. Funkcja 4K Photo w aparacie DMC-FZ300 otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości, które całkowicie zmieniają sposób fotografowania. W trybach 4K Pre-Burst, 4K Burst i 4K Burst Start&Stop można z pełną kontrolą i precyzją wyodrębnić 8‑megapikselowy kadr z nagrania wideo 4K, a więc najlepsze ujęcie z zarejestrowanego materiału ― na przykład ptaka w locie lub rybę wyskakującą z wody.
Zaskakująca czułość przy słabym oświetleniu 12‑megapikselowa matryca MOS o wysokiej czułości i nowy procesor obrazu Venus Engine w aparacie LUMIX DMC-FZ300 zapewniają maksymalną czułość i szybkie przetwarzanie obrazu, co przekłada się na imponującą jakość zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Zakres ISO od 100 do 6400 pozwala uzyskać znakomity efekt za każdym razem, nawet w ciemnym lesie lub po zmroku.
Większa kontrola i mobilność ― większe możliwości
Oprócz innowacji podnoszących jakość obrazu w aparacie LUMIX DMC-FZ300 zastosowano także stylistykę i konstrukcję zwiększające funkcjonalność aparatu w podróży. Odporna na zachlapanie i kurz obudowa pozwala zająć optymalną pozycję do fotografowania mimo trudnych warunków otoczenia, aby za każdym razem zarejestrować świetne ujęcie. Szybki wizjer LVF OLED zapewniający rozdzielczość 1440 tys. punktów i powiększenie 0,7x, 3‑calowy dotykowy wyświetlacz LCD z szerokim zakresem regulacji odchylenia i rozdzielczości 1040 tys. punktów oraz dwa pokrętła sterujące zapewniają elastyczność fotografowania niezbędną do uzyskania optymalnych efektów.
Kreatywna kontrola w rękach użytkownika

Aparat LUMIX DMC-FZ300 jest również wyposażony w szereg opcji łączności i rejestracji obrazu, które zapewniają maksymalną kontrolę nad kreatywnym fotografowaniem i wideofilmowaniem oraz umożliwiają natychmiastowe udostępnianie zdjęć i materiałów wideo. Korzystając z trybów manualnych i kreatywnych, można samemu ustawić zakres kontroli podczas fotografowania. Zintegrowany moduł Wi‑Fi pozwala na szybkie udostępnianie zarejestrowanego materiału online, a także wykorzystanie urządzenia mobilnego do zdalnego sterowania funkcjami aparatu. Dzięki możliwości regulacji takich ustawień, jak ostrość, przysłona, szybkość migawki oraz ISO na odległość, a także zdalnego zwalniania migawki, łatwiej jest uchwycić najciekawsze momenty z życia najbardziej płochliwych dzikich zwierząt.
LUMIX DMC-FZ300: inne atrakcyjne funkcje
    • Zdjęcia seryjne 12 kl./s / AFC 6 kl./s
    • Gniazdo mikrofonu 3,5 mm
    • Napęd AF do 240 kl./s.
    • Zdjęcia RAW
    • Zdjęcia makro ― szeroki kąt: 1 cm / tele: 1 m

Panasonic
FOT000077
Cechy
Rozmiar matrycy:
1/2,3
Rozdzielczość obrazu:
12 megapixeli
Rozdzielczość video:
4K